VIDEO: Kendriks Lamārs kārtējo reizi pārsteidz ar ugunīgu uzstāšanos "Video Music Awards"

Raksta attēls - VIDEO: Kendriks Lamārs kārtējo reizi pārsteidz ar ugunīgu uzstāšanos "Video Music Awards" Ekrānšāviņš

28.08.2017 / Parmuziku.lv

Nav šaubu - Kendriks Lamārs (Kendrick Lamar) ir ģeniāls mākslinieks, kurš katru dziesmu un katru uzstāšanos nostrādā līdz pēdējam. Noskaties viņa ugunīgo uzstāšanos, izpildot "DNA" un "HUMBLE"!

Kendriks Lamārs "Video Music Awards" balvu laureātu vidū bija izteikts uzvarētājs - viņa singls "HUMBLE" uzvarēja kategorijās "Gada video", "Gada hiphopa video", "Labākā režija" un "Labākie vizuālie efekti".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!