Džeks Vaits 4.oktorbrī uzstāsies Viļņā

Raksta attēls - Džeks Vaits 4.oktorbrī uzstāsies Viļņā Publicitātes foto

09.09.2018 / Parmuziku.lv

4. oktobrī Viļņā, Siemens Arēnā, uzstāsies par rokmūzikas ģēniju nokristītais Džeks Vaits (Jack White), kurš šobrīd atrodas sava jaunākā albuma “Boarding House Reach” popularizēšanas turnejā.

Džeks Vaits, jaunākais desmit bērnu ģimenē, uzaudzis ASV dienvidos – Detroitā un Našvilā, izceļas ar apbrīnojamu erudīciju un inovatora spējām, kam lielisks piemērs ir arī jaunais albums “Boarding House Reach”.

Pasaules slavu Džeks Vaits iemantoja jau agrāk - laikā no 1997. līdz 2011. gadam - kā dueta “The White Stripes” dalībnieks. Mūsdienu populārās mūzikas vēsture nav iedomājama bez dziesmas kā “Seven Nation Army”, cik ļoti bieži šī dziesma ir dzirdēta, dungota, atdarināta! Un arī citi “The White Stripes” dziesmas ir spēcīgas rokmūzikas himnas.  Arī nākamos Džeka Vaita projektus – grupas “The Raconteurs”, “The Dead Weather” atzinīgi novērtē gan kritiķi, gan klausītāji  un tie izceļas ar komerciāli veiksmīgiem hitiem.

2009.gadā Vaits nodibina pats savu ierakstu kompāniju “Third Man Records”, izceļoties gan ar produktivitāti producēto ierakstu skaita ziņā, gan ar unikālu dizainu. Džeks Vaits darbojas arī kā producents, strādājot ar dažādiem kantrīmūzikas māksliniekiem un sadarbojas arī ar popmūzikas dīvām Alisija Kīza (Alicia Keys), Adeli. Vaita muzikālā artava ir dzirdama, piemēram, Bejonses (Beyonce) 2016. gada albuma “Lemonade” dziesmā "Don't Hurt Yourself".

2012.gadā Vaits izdod savu pirmo solo albumu “Blunderbuss”, pēc diviem gadiem tam seko albums “Lazaretto”, un šogad tika izdots trešais “Boarding House Reach”. Ja iepriekš Vaits ir turējies pie tradīcijas – blūza, folkmūzikas, kantrīmūzikas, ko sakausējis kopā ar rokmūzikas enerģiju, tad “Boarding House Reach” ir daudz eksperimentālāks ieraksts. Tēlaini izsakoties, tas ir “robotisks fanka albums”. Līdzīgi kā visi iepriekšējie, arī šis albums ir nonācis pārdotāko albumu topa augšgalā kā ASV, tā arī Lielbritānijā, Kanādā, Zviedrijā.

Džeks Vaits ir viena no visietekmīgākajām individualitātēm mūsdienu populārajā mūzikā, tāpēc Vaita uzstāšanās Baltijā nešaubīgi ir viens no 2018. gada lielākajiem notikumiem! Lietuvā, Viļņas Siemens Arēnā, Džeks Vaits koncertēs 4. oktobrī. Koncerta sākums plkst. 20. Biļetes nopērkamas Tiketai.lv. Apmeklētājiem jāņem vērā, ka koncerta laikā nebūs iespējams izmantot mobilos telefonus. Tos būs jāievieto speciālos “Yondr” maciņos. Galējas nepieciešamības gadījumā tālruni varēs izmantot īpaši šim nolūkam paredzētā zonā. Šādi mūziķis vēlas mudināt skatītājus izbaudīt koncertu kā vienreizēju notikumu. Pacelt acis no tālruņa ekrāna un piedzīvot mūziku šeit un tagad!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!