Coldplay prezentē jaunu dziesmu

Raksta attēls - Coldplay prezentē jaunu dziesmu Ekrānšāviņš

27.09.2015 / Alise Pabērza

Grupa Coldplay festivālā pirmatskaņo dziesmu no topošā albuma.

Uzstājoties Ņujorkā Global Citizen festivālā, Grupa Coldplay kā noslēdzošo uzstāšanās dziesmu nospēlēja Amazing Day, kas ir pirmā plašākai publikai atrādītā dziesma no viņu topošā albuma A Head Full of Dreams.

Lai arī albumam vēl nav paziņots izdošanas datums, runā, ka Coldplay septītais studijas albums pie klausītājiem nonāks līdz 2015. gada beigām. 

Bet tikmēr piedāvājam noskatīties dziesmas pilnaskaņojumu Global Citizen festivālā. 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!