Grupa “Pirmais Kurss” ar singlu “Sapņu auto PEUGEOT” piesaka pirmo albumu

Raksta attēls - Grupa “Pirmais Kurss” ar singlu “Sapņu auto PEUGEOT” piesaka pirmo  albumu Publicitātes foto

09.02.2018 / Parmuziku.lv

Mūzikas grupa “Pirmais kurss” vakar, 8. februārī prezentēja Latvijas 1. rokkafejnīcā pirmo singlu “Sapņu auto PEUGEOT”, kas ir vēstnesis martā gaidāmajam grupas pirmajam albumam “PROBLĒMAS”.

“Dziesmai iedvesmojos no gleznainajiem tekstiem portālā ss.lv (ss.com), meklējot sev jaunu automašīnu. Sludinājumu teksti tur ir ļoti sulīgi, piemēram, “paardod kopaa ar degvielu kas baakaa” vai “sijak zvanot”. Iegādājos gan citas markas automašīnu, gan arī šo sarkano Peugeot, kurš nu jau ir stāstiem bagāts” atklāj dziesmas idejas autors Aleksandrs Okonovs.

“Sapņu auto Peugeot” klipa video: https://youtu.be/KYjkpxTOqQU

“Videoklipa stāsts sākas kādā Lietuvas autokapsētā, kur, sanesot kopā automašīnas detaļas no dažādām mašīnām, maģiski top tā sauktais Frankenšteins - jauna puiša sapnis! Neskatoties uz to, ka auto ir nolupis un knapi darbojas, tas neliedz baudīt auto prieku! Un kā jau pienācīgā Laura Reinika mūzikas videoklipu stilā, stāsts noslēdzas ar masu deju, bet šoreiz tematiski - zem Dienvidu tilta” par dziesmas klipa tapšanu stāsta grupas dalībnieki.

Klipa operators - Jānis Kešāns, scenārija autors - Aleksandrs Okonovs kopā ar tēvu – klipa režisoru Olafu Okonovu. Dejas horeogrāfiju veido Kristiāna Cimermane. Policistes lomu atveido Ilze no Jelgavas.

Grupā spēlē Francis (ģitāra, vokāls), Valdis (sitaminstrumenti, vokāls), Aleksandrs (taustiņi, vokāls, dīvainas skaņas) un Kārlis (taustiņi, bass, vokāls) un Dāvis (ģitāra un zelta talants - balss).

“Pirmais Kurss” ir dibināts 2010.gada nogalē. Iespējams, ka atceries viņus no kāda koncerta Folkklubā Ala Pagrabs vecrīgā, vai festivāla Labadaba. Vispār puiši uz goda, savā astoņu gadu pastāvēšanas periodā nospēlējušikoncertus visā Latvijas teritorijā un arī Igaunijā, spēlējot festivālos, kāzās, ballēs un citos svētkos.  “Kas lēni nāk, tas labi nāk” saka grupas bundzinieks Valdis Avotiņš, skaidrojot kāpēc albuma izdošanai bija nepieciešami astoņi gadi laika.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!