COLDPLAY izziņo īpašu koncertu Dabas vēstures muzejā Londonā

Raksta attēls - COLDPLAY izziņo īpašu koncertu Dabas vēstures muzejā Londonā Foto: Tim Saccenti

19.11.2019

25. novembrī, Britu grupa Coldplay sniegs vienreizēju koncertu Dabas vēstures muzejā, Londonā, lai atzīmētu jaunā albuma “Everyday Life” iznākšanu ar īpašu veltījumu planētai.

Visi ienākumi no koncerta tiks novirzīti labdarības organizācijai ClientEarth, kas strādā ar dažādiem projektiem, veltītiem planētas un cilvēku aizsardzībai.

Biļetes pieejamas ekskluzīvi faniem Lielbritānijā, kuri ir iepriekš pieteikušies uz jauno Coldplay albumu “Everyday Life”, kas tiks izdots 22. novembrī.

Arī diviem laimīgajiem no Latvijas būs iespēja nokļūt uz leģendārās grupas Coldplay ekskluzīvo koncertu Dabas vēstures muzejā, Lodonā. No šodienas visiem Coldplay faniem Latvija  ir iespēja piedalīties konkursā un iegūt 2 biļetes uz koncertu, apmaksātu lidojumu un viesnīcu. Savukārt 28. novembrī uzvarētājus aicinās Radio SWH ēterā, lai uzzinātu kādus iespadus būs guvuši pēc koncerta apmeklējuma.

Tikmēr 22. novembrī, lai atzīmētu grupas albuma Everyday Life iznākšanu, visa pasaule varēs vērot tiešraidē YouTube vietnē Coldplay: Everyday Life – Live in Jordan, ekskluzīvu grupas uzstāšanos Ammanā, Jordānijā. Koncerts noritēs divās daļās (4:00 naktī un 14:00 dienā), atspoguļojot albuma divas puses – Sunrise un Sunset.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!