Coldplay atgriežas! Izziņo jaunu dubultalbumu "Everyday Life"

Raksta attēls - Coldplay atgriežas! Izziņo jaunu dubultalbumu "Everyday Life" Foto: Tim Saccenti

25.10.2019

Britu grupa Coldplay šī gada 22. novembrī plāno izdot savu jaunāko veikumu, astoto studijas ierakstu, dubulto albumu “Everyday Life”. Albums tiks izdots CD, vinila, kasetes un digitālajos formātos Parlophone / Atlantic paspārnē.

53 minūšu garais albums sadalīts divās daļās – Sunrise un Sunset. Pirmās divas dziesmas  “Orphans” un “Arabesque “ no gaidāmā ieraksta tika pirmiatskaņotas BBC Radio 1 Annie Mac raidījumā “Hottest Record In The World” un no šī brīža abas dziesmas pieejamas straumēšanas un lejupielādes servisos, kā arī dziesmu tekstu video.

Albuma noformējumā redzama bilde, kurai iedvesma gūta no 1919. gadā uzņemtas fotogrāfijas, kurā bija attēlota Coldplay ģitārista Džonija Baklenda  (Jonny Buckland) vecvectēva  mūzikas grupa. Pagājušās nedēļas laikā daudz kur pasaulē parādījās noslēpumaini plakāti ar albuma noformējuma attēlu, liekot nojaust par jaunumiem no iecienītās grupas.  

Tieši tādu pat noslēpumainu pieeju grupa izvēlējusies albuma dziesmu saraksta atklāšanai, nopublicējot to kā sludinājumu grupas dalībnieku dzimto pilsētu avīzēs.

Pirmās ziņas par gaidāmo albumu grupa atklāja nedēļas sākumā, kad nosūtīja ar roku parakstītas kartīņas 500 faniem visā pasaulē.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!