Cik jauki Selīna Diona priecājas par Šēras priekšnesumu! (VIDEO)

Raksta attēls -  Cik jauki Selīna Diona priecājas par Šēras priekšnesumu! (VIDEO) Ekrānšāviņš

23.05.2017 / Parmuziku.lv

2017.gada Billboard mūzikas balvā spoži mirdzēja dziedātāja Šēra, pierādot, ka arī 70 gadu vecumā ir teicamā vokālajā un vēl lieliskākā fiziskajā formā. Šēra saņēma Mūzikas ikonas apbalvojumu. Kamēr Šēra uz skatuves priecēja publiku, savas emocijas aizskatuvē neslēpa arī cita dīva - Selīna Diona.

Jauki, ka dziedātājas viena par otru iestājas! Fani priecājās komentāros vietnē Youtube. Aizskatuvē skatoties, kā Šēra izpilda savu 90-to gadu singlu "Believe" elegantā Selnīna Diona ļāvās dejošanai un dziedāja līdzi, iesaistot arī pārējos klātesošos. Selīna Diona Billboard Ikonas balvu saņēma 2016. gadā, bet šogad izpildīja filmas "Titāiks" tituldziesmu "My Heart Will Go On".

Savukārt Šēra, saņemot Ikonas balvu, pateicās mammai un vīram Sonijam Bono, kuri vienmēr  sacījuši - ka viņa ir īpaša. Šēra uzsvēra, ka viņas karjerā būtiska loma ir veiksmei.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!