‘‘Bohēmista rapsodijas’’ producentam uzticēts veidot biogrāfisku filmu par Maiklu Džeksonu

Raksta attēls - ‘‘Bohēmista rapsodijas’’ producentam uzticēts veidot biogrāfisku filmu par Maiklu Džeksonu Instagram

25.11.2019 / Artis Ķekars

Britu rokgrupas ‘‘Queen’’ biogrāfiskās filmas ‘‘Bohēmista rapsodija’’ producents Grahams Kings ieguvis tiesības uzņemt pilnmetrāžas filmu par leģendāro ‘‘popa karali’’ Maiklu Džeksonu, vēsta ‘‘Reuters’’.

Zināms, ka G. Kinga filmēšanas komandai būs brīva pieeja arī visam Maikla Džeksona mūzikas katalogam.

Lai gan filmas projekts ir vēl tikai tā sākumā, tam jau nozīmēts scenārija autors: trīsreiz Oskara balvai nominētais Džons Logans.

G. Kings un D. Logans pēdējoreiz kopā strādājuši pie 2004. gada filmas ‘‘Aviators’’, kuru režisēja Mārtins Skorsēze un galveno lomu spēlēja Leonardo Di Kaprio. D. Logans strādājis arī pie oskarotās filmas ‘‘Gladiators’’.

Producents gan šobrīd sadarbībā ar kompāniju ‘‘Paramount’’ turpina darbu pie grupas ‘‘Bee Gees’’ biogrāfiskās drāmas, tādēļ neesot zināms, kad tiks uzsākta M. Džeksona filmas filmēšana.

Neskatoties uz to, ka Džeksona biogrāfiskā filma izziņota salīdzinoši neilgi pēc skandalozās ‘‘Leaving Neverland’’ un zaļo gaismu tai devusi dziedātāja ģimene, amerikāņu medija ‘‘Deadline’’ žurnālists Maiks Flemings norāda, ka viņa rīcībā pieejama informācija, kas liecina – kinolentē netiks slēpti vai noklusēti fakti tikai tāpēc, jo tie nav glaimojoši popa karaļa tēlam, protams, to izdarīt nemaz īsti arī nav iespējams.

‘‘Nav noslēpums, ka Džeksona dzīve tika ļoti sekmīgi dokumentēta medijos visu viņa dzīves laiku līdz pat nāvei – 2009. gada jūnijā. Viņš kļuva par zvaigzni jau bērnībā un pieaugot viņa slava tikai palielinājās. Dziedātāja bērnība bija ļoti sarežģīta un lielu daļu dzīves Džeksonam nācās aizstāvēties tiesas prāvās, kuras uzsāka vairāki bērni, kas pavadījuši naktis dziedātāja mājā,’’ raksta žurnālists.

Kanāla ‘‘HBO’’ filma ‘‘Leaving Neverland’’ pašlaik atrodas 100 miljonu dolāru lielā tiesas procesa vidū, jo Džeksona ģimene uzskata, ka tā tīši ar nepatiesiem faktiem nomelnojusi dziedātāja tēlu.

Ņemot vērā nesenos skandālus, pieprasījums pēc dziedātāja mūzikas nekur nav pazudis, jo jau drīzumā tiks pabeigts darbs arī pie Brodvejas mūzikla par ‘‘popa karali’’.

‘‘Bohēmista rapsodija’’ kinoteātros visā pasaulē spēja nopelnīt vairāk kā 900 miljonus dolāru, kā arī Fredija Merkūrija tēla atveidotājs aktieris Rami Maleks par lomu ieguva Oskara balvu.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!