"BEHEMOTH!" līderis Nergals piesaka solo projektu

Raksta attēls -  "BEHEMOTH!" līderis Nergals piesaka solo projektu Ekrānšāviņš

12.03.2017 / Parmuziku.lv

Skandalozās poļu black metāla grupas "BEHEMOTH!" līderis Nergals sava solo projekta "Me And That Man" ietvaros 24. martā izdos albumu "Songs of Love and Death", kas būs ieturēts dark country stilistikā. Dziesma "Me And That Man - Cross My Heart And Hope To Die" ir jaunākas singls.

Kantrīmūzikas nemainīgā aktualitāte ir iedvesmojusi mūziķus izmantot šo stilistiku arī alternatīvajā mūzikā.Pazīstamie alternatīvā kantrī izpildītāji ir grupas "16 Horsepower", "Wovenhand". Par virziena aizsācējiem tiek uzskatīti "Jason and the Scorchers", kas sapludināja kantrī un pankroku. Svarīga loma alternative country estētikā ir Džonijam Kešam.

Solo projekts "Me And That Man" dod iespēju Nergalam atrast savu muzikālo līdzsvara punktu. Albuma tumšos stāstus novērtēs arī Nika Keiva, Toma Vaita un Leonarda Koena daiļrades cienītāji, vēsta "MetalHammer".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!