Atcelta Nickelback Eiropas koncerttūre

Raksta attēls - Atcelta Nickelback Eiropas koncerttūre Publicitātes foto

19.08.2015

Atcelts 14.oktobrī Kauņas Žalgiris arēnā paredzētais grupas Nickelback koncerts. Apvienība atcēlusi arī pārējos tūrē paredzētos koncertus, jo grupas solists Čads Krogers (Chad Kroeger) pārcietis nopietnu balssaišu operāciju un pilnvērtīgā atveseļošanās prasīs vairākus mēnešus.

Grupas oficiālajā mājaslapā Krogers pauž nožēlu par tūres atcelšanu:

Man žēl izjaukt ballīti un es pats neesmu sajūsmā par ideju, ka man vairākas nedēļas būs jāklusē, kad es varētu būt uz skatuves un spēlēt grupas faniem. Es paļaujos uz savu ārstu un viņa komandu, lai atgūtu savu balsi labā formā cik ātri vien iespējams.

Biļešu atgriešana norisināsies no 01.09.2015. - 15.10.2015.

Naudu par biļetēm var saņemt, aizpildot pieteikuma veidlapu. Pieteikuma veidlapu var lejupielādēt ŠEIT.

Aizpildītu veidlapu jānosūta uz e-pasta adresi . Aizpildītu pieteikuma veidlapu var nodot arī Rīgas Kongresu nama un Dailes teātra biļešu kasēs.

Nauda par biļetēm tiks pārskaitīta uz klienta norādīto kontu. Nauda tiks atgriezta par Nickelback koncerta biļetēm, kas iegādātas SIA Ticketpro Baltics un SIA Biļešu serviss tīklos.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā zvaniet pa SIA Biļešu serviss informatīvo tālruni 67105220 vai rakstiet uz e-pastu .

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!