"Nickelback" dzied par cilvēku vergošanu sistēmai

Raksta attēls - "Nickelback" dzied par cilvēku vergošanu sistēmai Ekrānšāviņš

09.02.2017 / Parmuziku.lv

Vairāku platīna disku statusa ieguvēji "Nickelback" izziņo savu devīto studijas albumu "Feed The Machine" (BMG)¸ tā iznākšana paredzēta 6. jūnijā!

Pirmais albuma vēstnesis - singls “Feed The Machine”, autori "Nickelback" un līdzproducents Kriss Basefords (Chris Baseford), kurš strādājis ar Slash, un "Shinedown". Dziesma “Feed The Machine”stāsta par to, cik akli pakļaujamies valdošās sistēmas melīgajai patiesībai.

Šajā vasarā grupa plāno doties albuma atbalsta tūrē, kas solās būt šovs roka vislabākajās tradīcijās. Tūres sākums 23. jūnijā Nešvilā un turpinasies 44 vietās Ziemeļamerikā. ASV tūres īpašie viesi "Daughtry". Vēlāk Septembrī grupa turpinās koncertus Kanādas rietumos, kur viņiem pievienosies "Rock & Roll" slavas zāles zvaignzes "Cheap Trick".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!