Tallinas Dziesmu svētku estrādē uzstāsies "Nickelback"

Raksta attēls - Tallinas Dziesmu svētku estrādē uzstāsies "Nickelback" Publicitātes foto

05.12.2017 / Parmuziku.lv

Viena no pasaulē populārākajām un komerciāli veiksmīgākajām rokgrupām "Nickelback" 2018. gada 25. maijā Eiropas koncertturnejas "Feed The Machine" ietvaros uzstāsies Tallinas Dziesmu svētku estrādē.

Aizsākoties 3. maijā Skotijā, Glāzgovā un turpinoties Amsterdamā 25. jūnijā, «Nickelback» koncertēs 23 pilsētās visā Apvienotajā Karalistē un Kontinentālajā Eiropā ar savu līdz šim lielāko un iespaidīgāko šovu.

«Nickelback» nesen sāka milzīgu 2017. gada turneju Ziemeļamerikā, viesojoties 45 pilsētās un spēlējot vairāk nekā 600 000 faniem.

Ar «Feed The Machine» turneju grupa atzīmē savu atgriešanos Eiropā pēc devītā studijas albuma (ar ādu pašu nosaukumu), kuru izdeva ierakstu kompānija BMG.

Mēs nevaram vien sagaidīt, kad atgriezīsimies un varēsim spēlēt visiem fantastiskajiem cilvēkiem Eiropā. Šovi vienmēr bijuši vieni no tiem, kurus atceramies visspēcīgāk, un tā enerģija, kādu mūsu Eiropas draugi katru vakaru sniedz, ir pozitīvi infekcioza. Šis tik tiešām būs grandiozākais šovs, kādu jebkad esam snieguši, un mēs esam gatavi vienai milzīgai ballītei!

komentē grupas vokālists Čeds Krēgers (Chad Kroeger).

Papildus biedru dāvanām, ekskluzīviem konkursiem un saturam, visiem, kuri pievienosies fanu klubam, būs iespēja iegūt biļetes pirmajiem, no trešdienas, 6. decembra plkst. 10.00. Informācija par pievienošanos fanu klubam atrodama šeit.

Kopš dibināšanas brīža Albertā, Kanādā 1995. gadā, pasaulslavenā multi-platīna rokgrupa Nickelback ir nostiprinājuši savu statusu kā viena no komerciāli nozīmīgākajām un svarīgākajām grupām pēdējās divās desmitgadēs.

Grupas "Nickelback" vispasaules pārdošanas rezultāti, kas mērāmi vairāk nekā 50 miljonos vienību, ir nostiprinājusi savu statusu kā vienspadsmitā vislabāk pārdotā mūzikas grupa un kā otrā vislabāk pārdotā ārzemju grupa ASV 21. gadsimtā. Nickelback pasauli satricinošo hitu “How You Remind Me” Billboard nodevēja par dekādes “Top Rock” hitu, kā arī tas bijis 4. vietā 2000. gada Top 10 dziesmu sarakstā.

Nickelback albumam “All The Right Reasons” Amerikas Ierakstu Industrijas Asociācija piesķīrusi Dimanta statusu (pārdots 10 miljonos kopiju) un ievietojusi grupu Elites sarakstā kā vienus no retajiem māksliniekiem, kas sasnieguši ko tādu. Arī “Billboard” ir vērtējis grupu kā dekādes labāko roka apvienību. Savas karjeras laikā grupa ir saņēmusi deviņas Grammybalvu nominācijas, trīs Amerikas Mūzikas balvas, Pasaules Mūzikas balvu, “People’s Choice” balvu, divpadsmit “JUNO” balvas, septiņas “MuchMusic” video balvas un ir iekļauti Kanādas “Walk of Fame” (2007).

Ar vairāk nekā 23 mūzikas topu virsotņu iekarojušiem hitiem un faniem visā pasaulē, Nickelback lepojas ar divpadsmit izpārdotām pasaules koncerttūrēm, spēlējot krietni vairāk nekā astoņiem miljoniem traku, pielūdzošu fanu. Nickelback sastāvā ir Čads Krogers (vokāls, ģitāra), Raiens Pīks (ģitāra, bekvokāls), Maiks Krogers (basģitāra) un Daniels Adērs (bungas, bekvokāls).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!