Apskaties, kā Eirovīzijas mēģinājumos veicas lietuviešiem un igauņiem (VIDEO)

Raksta attēls - Apskaties, kā Eirovīzijas mēģinājumos veicas lietuviešiem un igauņiem (VIDEO) Attēlā "Fusedmarc", foto atsauce: Andres Putting, EBU

06.05.2017 / Parmuziku.lv

Eirovīzijas dziesmu konkursa ģenerālmēģinājumus aizvadījuši arī Lietuvas un Igaunijas pārstāvji, kas uzstāsies 11. maijā, dziesmu konkursa 2. pusfinālā.

Lietuvu ar dziesmu "Rain of Evolution" pārstāvēs grupa "Fusedmarc", bet Igauniju ar dziesmu "Verona" - duets Koits Tome un Laura.

"Fusedmarc" ir elektroniskās mūzikas grupa, kas mīl eksperimentēt ar dažādiem mūzikas žanriem, nesot Lietuvas vārdu Eiropā. Savukārt Koits Tome un Laura ir igauņu populārās mūzikas izpildītāji, kas Eirovīzijā ir piedalījušies jau iepriekš - Koits Tome 1998. gadā, bet Laura meiteņu grupas "Suntribe" sastāvā 2005. gadā.

Svaigas vēsmas, atdzimšana un mīlestība! Šādi īsi savu dziesmu piesaka lietuvieši "Fusedmarc".

Dziesma "Verona" ir par mīlasstāstu. Protams, igauņu duets ir nodēvēts par Eirovīzijas Romeo un Džulietu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!