Adeles singls Hello lauž rekordus

Raksta attēls - Adeles singls Hello lauž rekordus Foto: ekrānšāviņš.

01.11.2015 / Parmuziku.lv

Adeles singls Hello no novembra beigās gaidāmā albuma 25 nedēļas laikā ir uzstādījis vairākus rekordus. Jau tagad tiek prognozēts, ka arī pats albums mūziķei nesīs milzīgus panākumus.

Hello klausītājiem tika publiskota 23. oktobrī. Pirmajās 24 stundās tā tika atskaņota 200,000 reižu – to apliecina mūzikas atpazīšanas aplikācijas Shazam dati. Bet dziesmas video publiskošanas pirmajā dienā ir skatīts 27 miljons reižu.

Šobrīd dziesma jau  7 miljons reižu ir spēlēta mūzikas straumēšanas vietnēs. Nedēļas laikā Hello ir lejupielādēts 259,000 reižu, kļūstot par 2015. gada vispārdotāko dziesmu. Parasti tik grandiozus pārdošanas rezultātus sasniedz dziesmas, kas paredzēti labdarības mērķiem, vai arī TV šovu kā X-factor uzvarētāju dziesmas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!