20 ārzemju mūziķu sociālo tīklu konti, kuri izklaidēs gan vizuāli, gan saturiski

Raksta attēls - 20 ārzemju mūziķu sociālo tīklu konti, kuri izklaidēs gan vizuāli, gan saturiski Ekrānšāviņu kolāža

08.10.2016 / Parmuziku.lv

Skaistus tērpus, greznas ballītes un brīnišķīgus dabas skatus, ironiskas vai līdz kaulam atklātas pārdomas, galu galā arī iespēju pirmajiem dzirdēt jaunāko dziesmu - to visu saviem sekotājiem piedāvā ārzemju mūzikas zvaigznes.

Bejonse (Beyoncé)

Instagram: @beyonce

Bejonses iecīnītākais sociālais tīkls ir Instagram, un viņa arī to aktīvi lieto, lai iepriecinātu savus 74.9 miljonus sekotāju. Viņas profilā redzamas bildes no dziedātājas izsmalcinātajiem izbraucieniem, ģimenes dzīves ainas. Tas viss ir līdzās neuzbāzīgiem jaunumiem par dziedātājas karjeras sasniegumiem.

"Radiohead"

Instagram: @radiohead

Twitter: @radiohead

Šeit jāmin, ka šī gada sājumā grupa sistemātiski pazuda no sociālajiem tīkliem, un sākumā neviens nesaprata, kāpēc tā notiek. Šī nozušana piesaistīja lielu uzmanību, kā rezultātā grupa veica ļoti viltīgu gājienu, jo drīz vien tika publicēts pirmais singls “Burn The Witch” no grupas jaunā albuma “A Moon Shaped Pool”. Šī taktika izpelnījās lielu sabiedrības uzmanību. Tagad gan grupas sociālie tīkli ir atpakaļ.

DIPLO

Twitter: @diplo
Snapchat: @diplo3000

Mūzika producentam Diplo ir diezgan vienaldzīgs tas, ko par viņu padomās, un uz mutes viņš arī nav kritis, tāpēc mūziķa sociālie tīkli ir visnotaļ izklaidējoši.

Nikija Mināža (Nicki Minaj)

Instagram: @nickiminaj

Twitter: @NICKIMINAJ

Reperes Instagram spēks ir maģisks – viņa var publicēt 10 gandrīz identisku selfijus un katram no tiem būs pusmiljons like. Viņas tvīti pārsvarā ir humora pilni vai arī pārsteidzoši godīgi (īpaši, atbildot saviem faniem).

Kima Gordona (Kim Gordon)

Instagram: @kimletgordon

Twitter: @KimletGordon 

Pazīstama kā grupas "Sonic Youth" dalībniece, basģitāriste Kima Gordona ir spligta individualitāte, kas pauž savu viedokli attiecībā pret sabiedrībā svarīgiem un aktuāliem jautājumiem. Arī sociālos tīklos mūziķe ietur konceptuālismu, kas patiks tiem sekotājiem, kuri izprot ironijas smalkumus. Piemēram, uzgleznojot pāris savus tvītus uz audekla un tos kā gleznas izstādot galerijā. Vai arī "Lidojošo apģērbu" sērijā fotogrājot lidojošus apģērba gabalus.

Yoko Ono

Instagram: @ yokoonoofficial

Twitter: @yokoono

Joko Ono (Yoko Ono) ir Džona Lenona (John Lenon) atraitne, māksliniece un vizionāre. Viņas Instagram kontam ir vērts sekot, lai redzētu bildes no mākslinieces jaunības kopā ar Džonu. Savā Twitter kontā Joko organizē iknedēļas jautājumu un atbilžu apmaiņu ar faniem. Ir interesanti palasīt!

Teilore Svifta (Taylor Swift)

Instagram: @taylorswift

Teilorei ir 33.2 miljoni Instagram sekotāju, un katru dienu šis skaits palielinās. Dziedātāja publicē bildes un video, kur viņa izklaidējas ar saviem slavenajiem draugiem (modeli Džidži Hadidu (Gigi Hadid), dziedātāju Selēnu Gomezu (Selena Gomez) utt.) , apmeklē balvu pasniegšanas ceremonijas un, protams, neiztrūkst arī dziedātājas slaveno kaķu Olīvijas Bensones (Olivia Benson) un Meriditas Grejas (Meredith Grey) jaunumi.

Lorde

Twitter: @lorde

Instagram: @lordemusic

Dziedātājas Twitter jaunumi sastāv no mūzikas “priekiem” – mīļāko dziesmu citēšanas, muzikālo jaunumu izziņošanas utt. Turpretī, Lordes Instagram kontā dziedātāja publicē bildes, kurās tieši norāda uz saviem trūkumiem.

Grimes

Twitter: @Grimezsz
Tumblr: @actuallygrimes
Instagram: @actuallygrimes

Grime idejas grūti ievietot vienā konkrētā plauktiņā un noformulēt ierobežotā rakstu zīmju skaitā - Grimes idejas ir muzikālas, vizuālas, krāsaina un vienmēr mainīgas. Negaidīti mūziķe var iepriecināt fanus ar partizānu stilā veidotu īsfilmu, kā, piemēram, “The AC!D Reign Chronicles:”. Vērsts sekot, jo garlaicīgi nebūs!

Rianna (Rihanna)

Instagram: @badgalriri

Rianna savā Instagram kontā publicē selfijus, fanu mākslu, memes vai bildes no jautriem pasākumiem (Barbadosas karnevāla). Sliktajai meitenei Riri gan ir gadījies “saķerties” ar Instagram cenzūru, publicējot bildes, kur redzamas puskailas dāmas.

Kanje Vests (Kanye West)

Twitter: @kanyewest

Instagram: @kanyewest

Tviteris ir Kanjes skatuve. Tur viņš paziņo faniem jaunā albuma nosaukumu, jaunā albuma mainīto nosaukumu, viedokli par drāmu, kas “griežas” ap viņu (iespējams, esat dzirdējuši par Teilores Sviftas, Kid Cudi, Wiz Khalifa u.c. konfliktiem, kur Kanje ir izcēlies). Interesanti ir tas, ka mākslinieks pats pārvalda savu Twitter kontu un nemaz netaisās nodot to sociālo mediju menedžeriem. Un labi, ka tā.

Keitija Perija (Katy Perry)

Instagram: @katyperry

Twitter: @katyperry

Keitijai Perijai (Katy Perry) ir 93 miljoni Twitter sekotāju, un tas viņu padara par visvairāk sekotāju ieguvušo personu mikroblogu vietnē Twitter. Savā Twitter kontā dziedātāja izziņo jaunumus par savu mūziku, politiskos uzskatus, kā arī aktīvi atbild uz fanu uzdotajiem jautājumiem. Perijas Instagram kontā ir bildes no dziedātājas ikdienas dzīves, ceļojumiem un smieklīgiem ekrānšāviņiem, kas ir uzskatāms piemērs dziedātājas lieliskajai humora izjūtai.

Džastins Bīber (Justin Bieber)

Twitter: @justinbieber

Pirms kāda laika Džastinam Bīberam (Justin Bieber) bija arī Instagram konts, taču dziedātājs to izdzēsa, jo viņa sekotāji esot negatīvi izteikušies par viņa romantisko interesi Sofiju Ričiju (Sofia Richie). Bībera Twitter konta saturs sastāv no pateicībām par koncertiem un paziņojumiem par jaunu mūziku.

 

Lēdija Gāga (Lady Gaga)

Instagram: @ladygaga

Twitter: @ladygaga

Lēdija Gāga (Lady Gaga) savus sociālo tīklu profilus vietnēs Instagram un Twitter izmanto, lai paziņotu faniem par saviem muzikālajiem veikumiem un dalās savās pārdomās un emocijās, kā, piemēram, tad, kad dziedātāja paziņo, ka šķiras no līgavaiņa Teilora Kinnija (Taylor Kinney).

Džastins Timberleiks (Justin Timberlake)

Twitter: @jtimberlake

Instagram: @ justintimberlake

Dziedātājs izmanto savu sociālo tīklu profilus, lai reklamētu savus jaunākos projektus, filmas, mūziku. Timberleika Instagram kontā reti kad parādās bildes no dziedātāja privātās dzīves. Uzmanība vairāk vērsta radošajiem procesiem.

 

Mailija Sairusa (Miley Cyrus)

Instagram: @mileycyrus

Mailija Sairusa (Miley Cyrus) ir tikpat neparedzama savā Instagram profilā kā reālajā dzīve. Viņa publicē visu, sākot ar tverkojošu Spaidermenu, Bārbijas lelli ar rozā padušu apmatojumu un beidzot ar savu suni, kurš sēž uz milzīgas picas. Īsumā par Mailijas Instagram kontu varam teikt – jaunkundzei nav ko slēpt.

Adele

Twitter: @adele

Instagram: @adele

Dziedātājas Adeles Instagram kontam ir 18,4 miljoni sekotāji. Tajā atrodamas bildes no Adeles koncertiem, rituāliem pirms koncertiem, faniem, kuri ir sajūsmināti par iespēju nofotografēties ar mākslinieci. Dziedātājas Twitter konts ir vairāk personisks. Tur dziedātāja publicē, piemēram, to, ka pašlaik ēd savas dzīves labāko burrito.

"Coldplay"

Twitter: @coldplay

Grupai mikroblogu vietnē Twitter ir 17,6 miljoni sekotāju. “Coldplay” savā Twitter kontā publicē informāciju par saviem koncertiem un muzikālajiem jaunumiem.

Dreiks (Drake)

Instagram: @champagnepapi

Kad Dreikam (Drake) ir pilna sirds, viņš rada jaunu mūziku. Kad Dreika domas ir pārāk netveramas, lai tās uzrakstītu kā pantiņu, viņš to publicē savā Instagram profilā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!