Gaidot Positivus festivālu, noklausies M83 jauno singlu "Solitude"

Raksta attēls - Gaidot Positivus festivālu, noklausies M83 jauno singlu "Solitude" Publicitātes foto

18.03.2016 / Parmuziku.lv

18. martā M83 publicējuši sapņaino singlu "Solitude" no aprīlī gaidāmā septītā albuma "Junk".

Albuma pirmais singls "Do It, Try It" klausītāju ausis sasniedza jau marta sākumā.

Alternatīvā popa grupas M83 pirmsākumi meklējami 2001. gadā Francijā, šobrīd grupa bāzējas ASV. 2011. gada albums "Hurry up we're dreaming" grupai atnesa vislielākos panākumus. Grupas līderis Entonijs Gonzalezs (Anthony Gonzalez) radio BBC atzīst, ka iepriekšējā albuma panākumi sākotnēji ir apgrūtinājuši darbu pie jaunā albuma "Junk". Bet tad mūziķis sev ir atļāvis radošo brīvību eksperimentēt un gūt prieku no mūzikas. Tas būs organizēts haoss - traks un jautrs, mūziķis gaidāmo albumu raksturo vietnē Pitchfork.

Albuma popularizēšanas  koncerttūri M83 uzsāks jau 6. aprīlī Ņuorleānā. Kad ASV koncerti būs nospēlēti, grupa dosies uz Eiropu, sestdienā, 16. jūlijā, uzstājoties arī Positivus festivālā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!