M83 jaunais albums "Junk" ir klāt!

Raksta attēls - M83 jaunais albums "Junk" ir klāt! Ekrānšāviņš

08.04.2016 / Parmuziku.lv

Šodien, 8. aprīlī elektropopa grupa M83 izdevuši savu septīto studijas albumu “Junk”.

Jau no gada sākuma M83 klausītājus ir iesildījuši ar singliem "Do It, Try It", "Solitude" un arī 5. aprīlī publicēto “Go”, ar dziedātājas Mai Lan un ģitāras virtuoza Stīva Vai piedalīšanos.

Jauno albumu pilnā garumā var noklausīties straumēšanas servisos Spotify un iTunes. 

Šobrīd M83 jau atrodas garā albuma promotēšanas koncerttūrē, kuras ietvaros 30. jūnijā uzstāsies Polijā notiekošajā festivālā Open'er, bet 16. jūlijā Latvijā - Positivus Festivālā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!