Zināmas 15 "Muzikālās bankas" fināldziesmas

Raksta attēls - Zināmas 15 "Muzikālās bankas" fināldziesmas Ekrānšāviņš no muzikalabanka.lv

11.01.2018 / Parmuziku.lv

Zināmas 15 fināla dziesmas, kas izturējušas Latvijas Radio 2 organizētās popmūzikas un rokmūzikas dziesmu aptaujas „Muzikālā banka 2017” balsojuma pirmo kārtu. Šīs dziesmas turpinās sacensību, lai noskaidrotu, kura dziesma iegūs Gada vērtīgākās dziesmas titulu, kas tiks paziņots īpašā radio ētera šovā 20. janvārī no plkst.12.00.

Otrās kārtas balsojums turpināsies līdz 18. janvārim aptaujas mājas lapā par finālā iekļuvušajām dziesmām:

Atbalss – Musiqq

Atver logu – Mara Upmane Holšteine/dj Rudd

Es domāšu par tevi – Lauris Reiniks

Joprojām – The Sound Poets

Kamēr Tev ir mīla – Kristīne Prauliņa

Ko sirds mana jūt – Markus Riva

Mēs pārejam uz Tu – Aija Andrejeva un Alex

Nākamā pietura Depo – Intars Busulis

Neaizmirsti mani – Neaizmirstulītes

Pa ceļam – Dons

Pietiks – Samanta Tīna

Tevis dēļ – Prāta Vētra

Upe – Jānis Stībelis

Vēl augstāk – Mesa/ Renārs Kaupers /Arstarulsmirus

Visa par daudz – Instrumenti

Aptaujas noslēguma radio šovs 20. janvārī šogad noritēs Muzikālās Bankas mājās – Latvijas Radio studijā. Baibas Palkavnieces vadībā Latvijas Radio 2 tiešraidē tiksimies ar visu fināla dziesmu mūziķiem, piedāvāsim priekšnesumus un intervijas, kas būs redzamas arī facebook live un LSM.lv tiešraidē. Vienlaicīgi arī Pieci.lv ēterā skanēs gan šī gada mīlētākās dziesmas latviešu valodā, gan būs sarunas ar klātesošajiem mūziķiem Karmenas Stepanovas un Alekša Vilciņa vadībā. Savukārt pasākuma “karstākajā vietā” – īpaši izveidotā backstage zonā notiks viegla un sirsnīga mūziķu ballīte, kur saimniekos Kaspars Mauriņš.

“Vienmēr ir interesanti uzzināt, kura būs gada visvērtīgākā dziesma”, saka LR2 direktors Armins Ronis. “Taču pārlieku nevēlētos akcentēt iegūtās vietas, jo visas fināla dziesmas jau ir gada labākās un vērtīgākās dziesmas. Muzikālās Bankas idejas pamatā ir draudzīga tikšanās un šoreiz satiekas ne tikai slavenie mūziķi ar mazāk slavenajiem, bet pirmo reizi satiekas arī divi radio kanāli – LR2 un Pieci.lv. Un visus mūs vieno dziesmas. Dziesmas latviešu valodā.”

Visi aptaujas „Muzikālā banka 2017” finālisti saņems mākslinieka Armanda Jēkabsona darinātās piemiņas veltes.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!