"Prāta Vētra" publicē kosmosā uzņemto videoklipu

Raksta attēls - "Prāta Vētra" publicē kosmosā uzņemto videoklipu Ekrānšāviņš no video

12.04.2018 / Parmuziku.lv

Dziesmas videoklipa pirmizrādes dienai ir nozīme - tā publiskota Starptautiskajā Kosmonautikas dienā.

"BrainStorm" ar dziesmas  "Wonderful Day"  videoklipu nolēma paplašināt sava radošuma robežas, uzņemot dažas no tā daļām Starptautiskajā kosmosa stacijā (ISS). Roskosmas kosmonauts Sergejs Rjazanskijs, kas tajā laikā atradās savā otrajā kosmosa ekspedīcijā, darbojās vienlaikus kā video operators un galvenais aktieris. Viņu sadarbība aizsākās ar neregulāru saraksti, kamēr Sergejs bija orbītā, apmainoties ar vēstulēm un testa video, bet noslēdzās ar tikšanos uz zemes un klipa uzņemšanu Tallinā un Maskavā.

"Wonderful Day" ir otrā dziesma no grupas starptautiskā albuma, kas nāks klajā 25. aprīlī. 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!