DigiTop100 23.nedēļas albumu pirmajā vietā Prāta Vētra

Raksta attēls - DigiTop100 23.nedēļas albumu pirmajā vietā Prāta Vētra Ekrānšāviņš no video

08.06.2018 / Parmuziku.lv

Latvijas iedzīvotāju mūzikas gaumi un klausīšanās paradumus vistiešāk atspoguļojošā DigiTop100 topa 23.nedēļas albumu topa augšgalā nonākusi Prāta Vētra ar savu jaunāko albumu "Par to zēnu, kas sit skārda bungas".

Prātnieki šoreiz aiz sevis atstājuši topa jaunpienācēju, skandalozi kolorīto Kanye West ar "ye", kā arī Post Malone ar "beerbongs & bentleys".

Savukārt kopš pagājušās nedēļas vietējās mūzikas singlu topā nav mainījušās pirmās piecas pozīcijas, Dona un Ozola "Salauztajai sirdij" joprojām paliekot pirmajā vietā. Secīgi no otrās līdz piektajai vietai ierindojas MESA ar "Vērtības", Prāta Vētra ar "Par to zēnu, kas sist skārda bungas" un "Tevis dēļ", kā arī Insturmenti ar "HEs un tu". Izmaiņas parādās vien no 6.vietas uz leju, kur par divām vietām pakāpušies MESA un Prāta Vētras un Musiqq duets, bet topa desmitniekā ar 4 vietu kāpumu iesoļojuši Bermudu Divstūra čaļi, kuri saldsērīgi apdzied sava brāļa izdošanu pie sievas.

Arī ārvalstu topa pirmās trīs pozīcijas palikušas nemainīgas ar Calvin Harris, Dua Lipa ar “One kiss” pirmajā vietā, bet topa pirmo piecinieku noslēdz Dennis Lloyd ar "Nevermind" un jaunpienācējs James Arthur ar "You deserve better".

Pilns topa saraksts pieejams DigiTop100 mājaslapā

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!