Zināma Latvijas pasākumu foruma 4. rudens sesiju lekciju programma

Raksta attēls - Zināma  Latvijas pasākumu foruma  4. rudens sesiju lekciju programma

13.09.2019

Latvijas Pasākumu foruma otrajā dienā - 2. oktobrī - nozares speciālisti pulcēsies rudens sesijas lekciju programmā, lai kopīgi klausītos un diskutētu par nozarei aktuālām problēmām. Rudens sesijas lekciju programmā notiks 5 sesijas, kas veltītas nozares aktuālajiem jautājumiem un pasākumu realizācijai.

Pirmajā sesijā varēs uzzināt nozares, LaPPA, LPVA un LTRK pasākumu tehniskā nodrošinājuma komitejas jaunumus, uzklausīt informāciju par LPF, KM un LKA pirmo nozares pētījumu “Kas ir kas”, tiks pieteikts Latvijas Pasākumu foruma labās gribas manifests “Pirmais zaļais solis”, kā arī apmeklētāji varēs noklausīties  informāciju par sadarbības memorandu par godīgu komercpraksi pasākumu organizēšanas un biļešu tirdzniecības jomā. 

Otrajā sesijā dal;ibnieki varēs noklausīties iedvesmas stāstus no pasaules lielākajiem nozares pasākumiem par nozares tendencēm un attīstību, savukārt trešā sesija būs veltīta jautājumam “Kā samazināt atkritumu daudzumu pasākumā?”. Ceturtajā sesijā plānots ieskats pasākumu tirdzniecībā no A līdz Z, bet piektā, noslēdzošā, sesija būs veltīta aktuālajam pasākumu tehniskās drošības jautājumam. 

Vairāk par rudens sesijas lekciju programmu: www.pasakumuforums.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!