Šodien Hanzas Peronā sākas Latvijas Pasākumu foruma 4. rudens sesija

Raksta attēls -  Šodien Hanzas Peronā sākas Latvijas Pasākumu foruma 4. rudens sesija

01.10.2019

Ar nozares audiovizuālo dienu un labāko pasākumu risinājumu lekcijām šodien kultūras, mūzikas un mākslas telpā “Hanzas Perons” sāksies Latvijas Pasākumu foruma 4. rudens sesija.

Šoruden Latvijas pasākumu nozares profesionāļi satiksies uz Hanzas perona platformas - vietā, no kuras iespējams sākt ceļojumu vidažādākajos virzienos. Rudens sesijas maršrutu galamērķi - ilgstspējīgums, pasākumu realizācijas kvalitāte, inovācijas un tehniskā aprīkojuma novitātes, kas svarīgas ikvienam pasākumu rīkotājam. Rudens sesijā tiks runāts par to, kā pagājusi 2019. gada vasaras sezona un apskatītas tendences, kas sagaida pasākumu aprīkojuma un tehniskā nodrošinājuma jomu turpmāk. Lekcijās un diskusijās tiks apskatīti pasākumu tehniskās producēšanas un audiovizuālās realizācijas aktuālos jautājumi.

Kopā ar rudens sesiju, notiks arī pirmā lekciju programma pasākumu audiovizuālā sektora speciālistiem “Audiovizuālā diena 2019”, Pasākumu nozares izstāde “Pasākumu ekspo 2019”, prezentāciju cikls “Pasākumu ekspo 2019. Labāko pasākumu risinājumu prezentācijas” un Pasākumu radošo personību izcilības balvas “Lauru LaPPA” pasniegšanas ceremonija.

Latvijas Pasākumu forums ir ikgadēja Latvijas pasākumu nozares speciālistu kopā sanākšanas, pieredzes apmaiņas un zināšanu pilnveides platforma. Latvijas Pasākumu foruma dalībnieki ir jomas speciālisti: teorētiķi un praktiķi, privātā un publiskā sektora pārstāvji, valsts un pašvaldību kultūras iestāžu darbinieki, pasākumu organizētāji, producenti, pasākumu norišu vietu pārstāvji, nozares pakalpojumu sniedzēji un piegādātāji, kā arī citi nozares uzņēmumi un iestādes.

Katru rudeni Rīgā notiek Latvijas Pasākumu foruma rudens sesija - divu dienu pasākums, kas veltīts jaunumiem pasākumu aprīkojuma un tehniskā nodrošinājuma jomā, pasākumu tehniskajai producēšanai un audiovizuālajai realizācijai.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!