Latvijas pasākumu foruma mūziķu skate 2019

Raksta attēls - Latvijas pasākumu foruma mūziķu skate 2019   Publicitātes foto

05.02.2019 / Parmuziku.lv

20. martā plkst. 19.00 koncertzālē “Lielais dzintars” notiks “Latvijas pasākumu mūziķu skate 2019”, kas tiek rīkota 5. Latvijas Pasākumu foruma ietvaros.

Nereti pasākuma norisē nepieciešama dzīvā mūzika. Foruma dalībniekiem šī būs lieliska iespēja uzzināt par jaunumiem latviešu muzikālo apvienību jomā, savukārt mūziķiem ir iespēja izveidot sadarbību ar pašvaldībām un citiempasākumu organizatoriem.

Plānots, ka mūziķu skatē piedalīsies gan pavisam jauni muzikālie projekti, gan jau zināmas grupas un izpildītāji, kas vēlas vairāk uzstāties gan publiskos, gan slēgtos (korporatīvos) pasākumos. Katrai grupai tiek dota iespēja uzstāties 20 minūtes.  Viena vakara ietvaros Latvijas pasākumu rīkotāji varēs noskatīties un izvēlēties grupas saviem pasākumiem.

Lai pieteiktos dalībai, jāsūta pieteikums brīvā formā uz e-pasta adresi: 

Kopš Valmieras ieviestā jaunā tradīcija - "Latvijas pasākumu mūziķu skate 2019” notiks kopā ar LaPPA kvalitātes zīmes 2019 saņēmēju izziņošanas pasākumu.

Latvijas Pasākumu forums ir ikgadēja Latvijas pasākumu nozares speciālistu kopā sanākšanas, pieredzes apmaiņas un zināšanu pilnveides platforma. Latvijas Pasākumu foruma dalībnieki ir jomas speciālisti: teorētiķi un praktiķi, privātā un publiskā sektora pārstāvji, valsts un pašvaldību kultūras iestāžu darbinieki, pasākumu organizētāji, producenti, pasākumu norišu vietu pārstāvji, nozares pakalpojumu sniedzēji un piegādātāji, kā arī citi nozares uzņēmumi un iestādes.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!