Zemsegu Pasaule izdod jaunu videoklipu un izziņo jaunu albumu

Raksta attēls - Zemsegu Pasaule izdod jaunu videoklipu un izziņo jaunu albumu Ekrānšāviņš

25.08.2016 / Parmuziku.lv

Reperis Zemsegu Pasaule tikko izdevis video ekranizējumu savai dziesmai "Mastercard", kura bija iekļauta izpildītāja pavasarī iznākušajā debijas albumā ’94’. Video uzņēmis Dāvids Stūrmanis.

"Manuprāt, dziesma ir ļoti viegli uztverama un tajā nav jācenšas meklēt zemteksts, jo, pārmaiņas pēc, esmu lirikās bijis tiešs. Es domāju, ka liela daļa džeku spēs saskatīt sevi līdzīgās situācijās. Dziesma stāsta par to visiem zināmo meiteni gold-diggeri, kas šoreiz nav piesūkusies pie tevis, bet gan pie 30 gadus vecāka izlaiduma" - tā par dziesmu saka pats izpildītājs.

"Starp citu, esmu uzsācis darbus pie jauna materiāla savam nākamajam albumam, kura nosaukumu vēl neatklāšu, taču pirmās jaunās vēsmas varēsiet dzirdēt jau šogad."

Albums ar dziesmu "Mastercard" pieejams Spotify, iTunes u.c. lielākajos straumēšanas servisos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!