Reperim Guncham video dziesmai Kosmoss

Raksta attēls - Reperim Guncham video dziesmai Kosmoss Publicitātes foto

02.12.2015 / Parmuziku.lv

Latviešu hip-hop izpildītājs Guncha piedāvā noskatīties savu jauno mūzikas video klipu dziesmai “Kosmoss".

Video veidoja Ivo Buģis, dziesma ierakstīta uz hip-hop apakšžanra trap pavadījuma par ko parūpējās trap žanra mūzikas producents SuperStar O. Ieraksts un skaņas apstrāde tika veikta Dirty Deal Audio studijā DDA HQ.

“Dziesma ir pašmotivējoš ieraksts, par to, ka dzīvē viss ir jāpierāda ar darbiem, nevis vārdiem. Es ticu tam, ka tu pats kontrolē savu dzīvi, ja tu domāsi, ka viss būs slikti, tad tā arī būs, bet, ja domāsi par labām lietām vai arī par tām lietām kuras vēlies piepildīt dzīvē, agru vai vēlu tev tas izdosies. Tāpēc arī radās šī dziesma “Kosmoss”, lai pats sevi motivētu ikdienā, ja kādam vēl palīdzēs šī dziesma dzīvē, kā motivācija, tad misija būs izpildīta," par dziesmu izsakās Guncha.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!