Meiteņu trio “Hypnotic” prezentē savu dziesmu pirms konkursa "Supernova" pusfināla

Raksta attēls - Meiteņu trio “Hypnotic” prezentē savu dziesmu pirms konkursa "Supernova" pusfināla Publicitātes foto

05.02.2018 / Parmuziku.lv

Meiteņu trio “Hypnotic” pirms lielā Supernova dziesmu konkursa noorganizējušas košu un krāsainu pre-party, kas brīvdienās norisinājās vienā no populārākajiem klubiem Rīgā JUST. Ballītē tika prezentēta arī trio Supernovas dziesma “Pray”. Uz pasākumi bija ieradušies vairāki Supernovas dalībnieki, meiteņu draugi, un atbalstītāji.

Pēc meiteņu trio Supernovas dziesmas “Pray” video pirmizrādes cilvēki aktīvi izsaka savu viedokli, kritiku un atbalstu. Vienaldzīgo nav, tieši tāpēc meitenes noorganizēja mazu pre-party pirms lielā Supernovas konkursa, lai klātienē prezentētu gan Supernovas dziesmu “Pray”, gan tā video. Ballīte norisinājās pārpildītajā klubā JUST, kur meitenes līksmoja līdz pat rīta gaismai.

Dziesmas “Pray” autores ir pašas trio meitenes - Sabīne Geiba un Beatrise Heislere, bet dziesmas mūzikas producents ir labi pazīstamais Rassell (Ruslans Kuksinovičs). Dziesmas master mix veicis Jānis Kalve, bet pie balss ieraksta strādāja Pēteris Upelnieks. Dziesmas izdevējs – radošais uzņēmums Communicaton ART.

Dziesmas pamatdoma ir viena – mēs lūgsim par labāku pasauli, par to, lai pasaulē nebūtu karu, varas dalīšanas, nabadzības, bezdarba, bezatbildības, lai mēs dzīvotu laimīgi, saticīgi, veseli un drošībā. Dziesma ir par to, ka katrs no mums spēj ietekmēt visu kopumu kaut vai ar maziem sirds darbiņiem – padodot roku, atbalstot, pasmaidot un novēlot otram labu dienu. Arī meitenes ik dienu cenšas darīt labus, mazus darbiņus, lai pasauli padarītu kaut par kripatiņu, bet labāku un tieši to meitenes centušās atspoguļot arī savas dziesmas “Pray” video.

Dziesmas video filmējis un montējis Dween. Tā tapšanā piedalījās bērnu popgrupa “Dzeguzīte” Zigdas Martinsones pavadībā. Sakām paldies katram dalībniekam - Krista Krūmvēvere, Marta Guģe, Elvīra Kazāka, Liena Biteniece, Marta Roberta Kalniņa, Linda Čamane, Emīls Guģis, Kristofers Zvejnieks, Dāvis Gerrards Gabrāns. Paldies arī Nijoles Berezinas bērniņiem - Valters Lejinieks, Roberta Stīrija, Elizabete  Kuba, Lote Skuja, Tīna Orgaņuka. Mīļš paldies Indrai Vītolai un dizaina fabrikai Dfab. Paldies tērpu salonam Mana kleita. Paldies visiem brīvprātīgajiem “aktieriem”.

Trio Hypnotic aicina atbalstīt grupas dziesmu “Pray” Latvijas Televīzijas dziesmu konkursā Supernova 2018 Latvija pusfinālā, kur meitenes uz skatuves kāps 10.februārī un uzstāsies ar pirmo kārtas numuru.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!