VIDEO: "X Faktora" zvaigzne Edgars Kreilis sadarbībā ar Faktu izdod dziesmu

Raksta attēls - VIDEO: "X Faktora" zvaigzne Edgars Kreilis sadarbībā ar Faktu izdod dziesmu Ekrānšāviņš no video

12.12.2017 / Parmuziku.lv

Hiphop izpildītājs un producents Fakts sadarbībā ar mūziķi Edgaru Kreili izdod video versiju dziesmai “Tikai Es”, kas ir pirmais singls no šoziem gaidāmā Fakta mini albuma.

Dziesma ir stāsts par jaunības maksimālismu un vecumu, kad šķita, ka es visu zinu labāk. Par laiku, kad pirmoreiz tika iepazītas dažādas atkarību veicinošas vielas un ikdienu, kas bija kā balansēšana uz naža asmens starp likumu un atbildību par savu rīcību. Ar šo dziesmu vēlējos vērst jauniešu uzmanību uz to, ka nākotne un sapņi ir katra paša rokās. Ir jāapzinās savu rīcību un tās sekas,

komentē Fakts.

Lielu paldies Fakts saka arī videoklipā redzamajiem aktieriem – Rihardam Dzenim, Artūram Bušam, Augustam Melderim un Matīsam Krūmiņam. Lai arī videoklipā zēni tiek attēloti, kā pašpuikas, kas ikdienu pavada neapmeklējot skolu, blandoties pa ielām un meklējot problēmas, patiesībā ir aktīvi sportisti (airēšana, futbols, karatē) un vakara stundas pēc skolas pavada strādājot un pilnveidojoties savu mērķu sasniegšanai.

2017. gada 31. martā FAKTS izdeva pirmo studijas albumu “Vainīgs Tu”. Tajā iekļauta 21 dziesma, tostarp jau popularitāti iemantojušie singli “Sirds”, “Sākums”,  “Naktī”, kā arī albuma tituldziesma “Vainīgs Tu”. Albuma tapšanā piedalījušies viesmākslinieki Gacho, Reiks, Trap Lov€, Pēteris Upelnieks, D.O.D., Adriana Miglāne, scratch no Dj Asprins, kā arī Markoff un Rihards Štrauss no apvienības Augša.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!