Latviešu reperis ZEĻĢIS izdod jaunu dziesmu

Raksta attēls - Latviešu reperis ZEĻĢIS izdod jaunu dziesmu

29.03.2021

Latviešu reperis ZELĢIS (Jānis Zeļģis), sadarbībā ar producentu MICKEEN (Miks Pinzulis) izdod dziesmu “ '20 ".

ZEĻĢIS par dziesmu: "Tā vēsta par aizgājušā gada drūmo  nedaudz pat haotisko noskaņu. Tās ir pārdomas, par manas dzīves situācijām, kā arī novērojums par to, kas noticis apkārt. Tās ir dusmas, uz sevi, uz pasauli, apjukums un jaunības maksimālisms vienuviet."

Šī ir pirmā repera sadarbība ar producentu, kas aizsākusies šī gada ziemā.

ZEĻĢIS savu darbību aizsācis pirms nepilniem diviem gadiem, pa šo laiku paspējis izdot četrus singlus, taču lielāku atpazīstamību guvis pateicoties dalībai "371 clique" projektā.

Ir vērts pieminēt, ka dziesma “ '20 ” ir pirmā dziesma no mākslinieka topošā albuma, kas gaidāms šī gada rudenī.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!