Reperis ZELĢIS sadarbībā ar producentu MICKEEN izdod singlu “Atmiņas"

Raksta attēls - Reperis ZELĢIS sadarbībā ar producentu MICKEEN izdod singlu “Atmiņas" Publicitātes foto

02.11.2021

Viens no spilgtākajiem Latvijas hiphopa jaunajiem māksliniekiem ZELĢIS sadarbībā ar producentu MICKEEN un mūziķi COULOIR izdod singlu “Atmiņas”.

"Atmiņas" atklāj bērnības sajūtas un notikumos, kas veidojušas repera personību.

“Uz brīdi vēlējos aizpeldēt nostaļģiskās sajūtās, atceroties nevainīgos un bezrūpīgos bērnības gadus. Dziesmas pirmajā daļā var saklausīt manu prāta stāvokli, kurā tobrīd atrados - neizmērojamais pozitīvisms, alkas pēc piedzīvojumiem un jaunas pieredzes. Otrā dziesmas daļa vēsta par maniem konkrētajiem darbiem un nedarbiem, ikdienas aktivitātēm, kas izveidoja manu personību un aizpildīja lielāko daļu brīvā laika,” par jauno dziesmu stāsta ZEĻĢIS. 

Šis ir repera ceturtais singls, kas tapis sadarbībā ar Mickeen, kā arī pēdējais, kas plānots pirms debijas albuma izdošanas. Pirmā ZEĻĢA sadarbība ar producentu aizsākās 2021.gada sākumā, kad kopīgi radīta dziesma “ ‘20”, kas ir pirmais singls no topošā albuma. Tam sekoja ekspresīvais, battle rap tradīcijās ieturētais singls “Spēle”. Šī gada jūlijā reperi ZEĻĢIS, Ods, Goča un producents Mickeen publicēja kopīgu dziesmu "PUIKAS", kas vairākas nedēļas atradās Latvijas radio 5 - PIECI.LV  "Latviešu mūzikas top 20" augšgalā.

ZEĻĢIS, īstajā vārdā Jānis Zeļģis, ir viens no daudzsološajiem jaunās Latvijas hiphopa paaudzes reperiem, kuru plašāka publika iepazina kā repa cīņu "371 Battle" trešās sezonas finālistu. Savu radošo darbību aizsācis pirms nepilniem diviem gadiem, pa šo laiku paspējis izdot vairākus singlus, tostarp četrus no gaidāmā debijas albuma.

Mickeen (Miks Pinzulis) ir producents no Valmieras, kas ar elektroniskās mūzikas izveidi darbojas jau vairāk nekā 8 gadus. Zināms arī ar pseidonīmu MCKN. Pašlaik Mickeen strādā pie sava otrā EP “Bad Habits”.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!