VIDEO: Ozols otrdienas rītā nāk klajā ar jaunu dziesmu "Personības rekords"

Raksta attēls - VIDEO: Ozols otrdienas rītā nāk klajā ar jaunu dziesmu "Personības rekords" Publicitātes foto

24.04.2018 / Parmuziku.lv

Singls “Personības rekords” ir pirmais vēstnesis no 2018. gada rudenī plānotā Ozola solo albuma.

Video materiālu dziesmai iesākām filmēt jau pašā gada sākumā, taču vairāku faktoru dēļ neizdevās pabeigt klipa scenārija daļu savlaicīgi. Lai realizētu ieplānoto, nācās diezgan daudz gaidīt uz procesiem, kurus īsti līdz galam nevarējām ietekmēt, un tikai aprīļa pirmajās dienās visu izdevās nofilmēt līdz galam. Video gatavošanas procesi brīžiem bija tikpat emocionāli un sarežģīti, kā pats stāsts un reps šajā dziesmā.

Zīmīga pieturzīme šajā video ir arī “Oldsmobile” auto, kuru varēja pirmo reiz vērot 2002. gada video “Jauna Diena/Kas i a?”(meklēt vietnē YouTube). Īpašs paldies Ansim Kolmanim, Niklāvam, Danielam Veisam, Ilvaram Vilcānam, Nike Latvia, Rīgas Pašvaldības policijai, RCG Lighthouse, Noliktavai Nr3 un pārējiem, kuri palīdzēja video klipa tapšanā.

Dziesma pieejama arī straumēšanas servisos Spotify un Bandcamp.

Ozols jeb Ģirts Rozentāls ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem. Muzikālo darbību uzsāka 1996. gadā grupu "Fact" un "Rool Makaz" sastāvā. Solokarjeru uzsāka aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu "Neko 2005" (2000.), pēc kura sekoja albums "Cieņa un Mīlestība"(2001.), "Augstāk, Tālāk, Stiprāk" (2002.), "Dūzis" (2003.) un 2009. gadā izdotais albums "Neatkarība". Pēc vairāku gadu pārtraukuma 2015. gadā Ozols atgriezās Latvijas mūzikā ar savu piekto studijas albumu "Atpakaļ nākotnē". Savas radošās darbības laikā Ozols uzstājies Dziesmu svētkos ar apvienoto kopkori, ar apvienību "Austrumubloks" viesojies pie eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas, vienīgais no latviešu hiphopa izpildītājiem sasniedzis divas reizes Zelta diska statusu ar albumiem "Cieņa un mīlestība", "Augstāk, Tālāk , Stiprāk", un četras reizes saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu, 2015. gadā "Zelta mikrofona" balvu par atgriešanās albumu "Atpakaļ nākotnē". 2017. gadā izdevis kopīgu albūmu ar grupu “Tehnikums”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!