OZOLS izdod jaunu dziesmu ES NEVARU BŪT BALTS

Raksta attēls - OZOLS  izdod jaunu dziesmu  ES NEVARU BŪT BALTS Foto: Renārs Koris

09.01.2023

Hip Hop izpildītājs Ozols kopā ar “bītmeikeru” Niklāvu ir sagatvojuši jaunu singlu, kam par pamatu izmantota grupas “Tranzīts” leģendārā dziesma “Es nevaru būt balts”. Ideja par dziesmu radās radošajā nometnē 2022. gada vasaras nogalē.

Ozols par dziesmu : “Pēc vairākām studiju sesijām 2022. gada rudenī dziesmu nolikām malā, un turpinājām strādāt pie citām dziesmām. Tikai decembra nogalē  tikai ierakstīts jauns variants,ko arī nododam plašākai auditorijai, paldies Ralfam Rubenim par iespēju.”

Dziesmas pirmatskaņojums bija vērojams TV3 vecgada vakara ietvaros raidījumā “Nākamā pietura 2023”.  Jau šodien meklē “Es nevaru būt balts” visās straumēšanas platformās.

Ģirts Rozentāls jeb Ozols ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem. Muzikālo darbību uzsāka 1996. gadā grupu “Fact” un “Rool Makaz” sastāvā. Solokarjeru uzsāka aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu “Neko 2005” (2000), pēc kura sekoja albumi “Cieņa un mīlestība” (2001), “Augstāk, tālāk, stiprāk” (2002), “Dūzis” (2003) un 2009. gadā izdotais albums “Neatkarība”. Pēc vairāku gadu pārtraukuma 2015. gadā Ozols atgriezās Latvijas mūzikā ar savu piekto studijas albumu “Atpakaļ nākotnē”. Savas radošās darbības laikā Ozols uzstājies Dziesmu svētkos ar apvienoto kopkori, ar apvienību “Austrumubloks” viesojies pie eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas, sasniedzis Zelta diska statusu ar albumiem “Cieņa un mīlestība” un “Augstāk, tālāk, stiprāk”, astoņas reizes saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu.

 Video no TV3 vecgada vakara  raidījumā “Nākamā pietura 2023”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!