VIDEO: Miks Galvanovskis publicē dramatisku video singlam "Slave"

Raksta attēls - VIDEO: Miks Galvanovskis publicē dramatisku video singlam "Slave" Publicitātes foto

19.04.2018 / Parmuziku.lv

20 gadus jaunais dziedātājs Miks Galvanovskis izdevis skandalozu un šokējošu videoklipu otrā albuma “IN PIECES” singlam “Slave”. Visas pārējās albuma dziesmas tiks prezentētas vērienīgā koncertā 28. aprīlī “Spīķeru koncertzāle” telpās.

Dziesma un videoklips ir par divu cilvēku ikdienišķu sadzīvi, kas pārvērtusies neaprakstāmās mocībās. Mūsdienās bieži tiekam pakļauti lietām un personām, kad paši to nemaz neapzināmies. Mēs esam kā marionetes, ar kurām var izrīkoties kā vien vēlas līdz brīdim, kad pamostamies un apjēdzam realitāti un šīs pakļaušanās sekas. 
 
Videoklipā galveno sievietes lomu atveido modele Lelde Grabe, kuras tēls ir nelīdzsvarots un egoistisks, kas tīšā veidā pilnīgi ir pārņēmusi varu pār otru personāžu.  Vīrieša lomu šajā videoklipā atveido pats dziesmas izpildītājs- Miks Galvanovskis.
Jaunais dziedātājs ar šo videoklipu vēlas parādīt arī savus personīgos pārdzīvojumus un tā sekas. “Mēs nekad nezinām, kas slēpjas aiz to cilvēku maskām, ar kuriem mēs esam pazīstami dienu, mēnesi, gadu vai pat pusi no mūsu dzīves. Neapzinoties mēs nonākam šo cilvēku gūstā un kļūstam par viņu emocionālajiem vergiem. Kad mēs atjēdzamies no šīs iedomātās idilles, ir jau par vēlu,” par dziesmas un videoklipa sajūtām vēsta dziesmas autors.
 
Dzidātāja sajūtas un pārdzīvojumus apvienot videoklipā palīdzējusi režisore, make-up māksliniece un stiliste Laura Brokāne, bet dziesmas ieraksts tapis kopā ar producentu un ģitāristu Reini Briģi. 
Videoklipa filmēšanas darbā piedalījusies filmēšanas komanda Otherside.lv kopā ar operatoru Arti Milleru. Videoklipā iesaistījās arī vairāki palīgi - Diāna Procenko, Edijs Andersons, Irma Jansone, Valdis Krūmiņš, Ērika Rudika, Laine Aistere un citi. 
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!