Ar jaunu un neierastu videoklipu savu februāra sajūtu dziesmu piesaka dziedātājs Miks Galvanovskis

Raksta attēls - Ar jaunu un neierastu videoklipu savu februāra sajūtu dziesmu piesaka dziedātājs Miks Galvanovskis

16.02.2021

Īsi pēc Valentīndienas svētkiem mūziķis Miks Galvanovskis izdevis dziesmu par mīlestības mēnesi no pavisam cita skatpunkta. Jaunākais singls “Visu februāri” ir par toksiskām attiecībām, pieradumu, nesaskaņām un tēmām, par ko bieži vien izvēlas noklusēt.

Dziesmas tēma un ideja radusies spontāni, vērojot un uzklausot citu cilvēku stāstus. Vienā jaukā dienā uz papīra lapas izbira vārdi un no galvas nevarēja izmest melodiju, ko kopā palīdzēja salīmēt dziesmas producents Reinis Briģis, bet neierastais videoklips veidots sadarbībā ar mākslinieku Elvi Lāci.

“Visu Februāri” ir pirmais vēstnesis no 2021. gadā gaidāmā albuma, kas pavisam noteikti izstāstīs daudzus un dažādus neierastus stāstus, komentē Mūziķis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!