Miks Galvanovskis velta mīļu dziesmu savai un visām māmiņām (VIDEO)

Raksta attēls - Miks Galvanovskis velta mīļu dziesmu savai un visām māmiņām (VIDEO) Ekrānšāviņš

14.05.2017 / Parmuziku.lv

Dziesmas "Māmiņai" mūzikas autors ir Miks Galvanovskis, bet vārdu autore ir Egija Kupste. Dziesmas videoklipu veidojis Artis Millers un Matīss Suideikis. Dziesmu aranžējis Paulis Straume, čellu iespēlējusi Emīlija Rozenšteina un vokālu iedziedājis Miks Galvanovskis.

Mūziķis saka: "Šī dziesma ir par mīlestību pret māti. Tā ir kā pateicība par to, ko viņa mums ir devusi, un tieši viņa ir iemesls, kādēļ mēs šeit esam. Šo mīlestību mēs katrs jūtam citādi,tādēļ mans veltījums izskan dziesmā. "Paldies, ka esi man",domāju, ka šos vārdus, kas minēti dziesmā, ir pelnījusi katra māmiņa. Šodien aicinu ikvienu novērtēt to, ko māmiņa mums šajā dzīvē ir devusi, kā arī aicinu atcerēties pateikt savai māmiņai paldies par to, ko viņa ir darījusi mūsu katra labā."

Miks Galvanovskis savas muzikālās gaitas sācis 2015. gadā Latvijas Valsts svētkos grupas "Ne citu rīt" sastāvā  ar dziesmu "Latvijai". Mūziķis piedalījies Latvijas eirovīzijas atlasē ar dziesmu "Runaway", izdevis singlu "Pamosties vienam" un kopā ar jauno mākslinieci Patrishu - "Sāpes nepāriet".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!