VIDEO: Māsas Šomases sarūpē mammai dāvanu un publicē pirms 7 gadiem kopīgi ierakstītu dziesmu

Raksta attēls - VIDEO: Māsas Šomases sarūpē mammai dāvanu un publicē pirms 7 gadiem kopīgi ierakstītu dziesmu Publicitātes foto

20.12.2017 / Parmuziku.lv

Piepildot mammas sen izsapņotu vēlēšanos - kopīgi ierakstītu dziesmu, māsas Šomases - Kristīne, Liene un Sandra Šarlote sveic savu mammu vārda dienā, izdodot dziesmu “Tā kā brīnums”.

Dziesmas mūzikas autors ir Gaitis Lazdāns, bet teksta autore ir Iveta Priede. Dziesma ir uzrakstīta pirms 7 gadiem un tieši šodien piedzīvo savu pirmatskaņojumu māsu Šomasu izpildījumā. Video režisors ir DJ Dween.

Šobrīd Kristīne Šomase aktīvi strādā pie sava pirmā solo albuma, kas savu dienas gaismu ieraudzīs pavasarī. Bet paralēli savam lielajam sapni, Kristīne ar māsām vēlās piepildīt mammas vēlēšanos par māsu kopīgi iedziedātu dziesmu. Un kāpēc gan to nepasniegt mammai kā dāvanu viņas vārda dienā 20. decembrī? Dziesma ir pilna ar skaistām atmiņām par bērnību, par brīnumiem, smaidiem, sajūtām, kuras mamma māsām Šomasēm radīja un mācīja radīt kopš dzimšanas.

Kristīne Šomase stāsta par dziesmu:

Krāsainās pasakas, skanīgās dziesmas, krāšņi rīti, skaistās bērnības atmiņas, kopīgas tradīcijas - tas viss sasilda mūsu sirdis un par to paldies mammai. Man ir liels prieks, ka sadarbībā ar Gaiti tika iedziedāta tieši šī dziesma. Pats iedziedāšanas proces bija viegls, dabisks un smaidiem pilns. Tas bija kopīgs piedzīvojums, kas iemūžināts bildēs, video un dziesmā. Tas glabāsies mūsu atmiņās un atgādinās, cik gan forši ir būt KOPĀ!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!