VIDEO: Ar vērienīgu koncertu atklāta grupas OPUS PRO 30 gadu jubilejas tūre

Raksta attēls - VIDEO: Ar vērienīgu koncertu atklāta grupas OPUS PRO 30 gadu jubilejas tūre Foto: Gints Ivuškāns

09.03.2016 / Parmuziku.lv

4.martā Ādažu Kultūras centrā tika atklāta grupas OPUS PRO 30 gadu jubilejas tūre Rozā lietus.

Grupas koncertā, kurā piedalījās visi grupas sastāvi un viesmākslinieki, skanēja OPUS PRO lielākie hīti. Tūres atklāšanas koncertu apmeklēja gan grupas Skyforger dalībnieki, gan dzejnieks Normunds Beļskis, kas ar OPUS PRO sadarbojies grupas darbības sākumā un sarakstījis vārdus vairākām pazīstamām dziesmām no OPUS PRO pirmās programmas (Svētuguns, Mīļā u.c.).

Pēc koncerta dzejnieks atzina: „Tas bija fantastiski! Sajutos trīsdesmit gadus jaunāks. Atmiņu lente griezās uz pilnu klapi, īpaši kad kopa bija vecais „zelta sastāvs”! Novēlu grupai un mūziķiem izturēt visu tūri! OPUS PRO ir Latvijas smagā roka ikona un būtiska manas dzīves daļa – viena no trakākajām un skaistākajām!”

Biļetes uz citiem tūres koncertiem var iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!