Iesildi balsi ar īpašiem vingrinājumiem!

Raksta attēls - Iesildi balsi ar īpašiem vingrinājumiem! Publicitātes foto

22.05.2017 / Parmuziku.lv

"Alternatīvā Vokāla Studija” ir laidusi klajā savu pirmo balss iesildīšanas vingrinājumu disku latviešu valodā. Disks ietver 9 dažādus vingrinājumus, kas daudzpusīgi aptver ikviena dziedātāja balss vajadzības.

Tie domāti dažāda līmeņa un sagatavotības vokālistiem, piemēroti visiem balss tipiem, jo ir ierakstīti ļoti plašā diapazonā. Šie vingrinājumi ir paradzēti balss iesildīšanai pirms koncertiem, mēģinājumiem, karaoke ballītēm, ierakstiem, kā arī var tikt izmantoti mājas treniņos balss diapazona paplašināšanai. Disks sastāv no 29 skaņu celiņiem- vingrinājumiem vīriešu un sieviešu balsīm un vingrinājumu paskaidrojumiem.

Lai pasūtītu fizisko CD kopiju, raksti uz e-pastu: vai iegādājies digitālo lejupielādi mp3 formātā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!