Beidzot arī Latvijā! Uzzini, kā pieteikties konkursa "X Faktors" dalībnieku atlasei

Raksta attēls - Beidzot arī Latvijā! Uzzini, kā pieteikties konkursa "X Faktors" dalībnieku atlasei Ekrānšāviņš

05.04.2017 / Parmuziku.lv

Šoruden Latvijā tiks filmēts pasaules slavenais TV realitātes šovs "X Factors". Lai kvalificētos konkursam, būs jāiztur kāda no reģionālajām atlasēm, kas notiks Rīgā, Daugavpilī, Rēzeknē Liepājā, Jelgavā un Valmierā, vēsta portāls skaties.lv.

"X Factors" var pieteikties sākot no 16 gadu līdz pat seniora vecumam gan kā solo mākslinieks, gan vokālās grupas. Pieteikšanas ir sadalīta trīs kategorijās: vecuma grupa 16 - 25 gadi,  vokālās grupas, vecuma grupa 25+. Atlases kārtas notiks laikā no 8. līdz 14. maijam Rīgā, Daugavpilī, Rēzeknē  Liepājā, Jelgavā un Valmierā. Par norises laiku un vietu katrs dalībnieks tiks informēts individuāli

Lai pieteiktos kādai no reģionālajām atlases kārtām, būs jāaizpilda anketa, norādot savu iepriekšējo dziedāšanas pieredzi, sev iemīļotu mūziku, savu muzikālo sapni un citas ar mūziku saistītas nianses. Pieteikšanās anketu meklē šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!