Vasaras skaļākais festivāls "Metalshow.lv" pārcēlies uz Jēkabpili

Raksta attēls - Vasaras skaļākais festivāls "Metalshow.lv" pārcēlies uz Jēkabpili "Betraying The Martyrs". Publicitātes foto.

29.05.2018 / Parmuziku.lv

Skaļākais un smagākais Latvijas mūzikas festivāls Metalshow.lv Open Air pirmo reizi notiks Jēkabpilī. Divu dienu garumā Krustpils salas Brīvdabas estrādē uzstāsies spilgtākās un interesantākās pašmāju un ārzemju metālmūzikas apvienības, piedāvājot labāko no visdažādākajiem metāla žanriem.

Pirmo reizi festivāls Metalshow.lv OpenAir notika 2005.gadā un ātri izauga par vienu no alternatīvās mūzikas vadošajiem festivāliem Baltijā – līdz 2010.gada vasarai starp tā galvenajiem māksliniekiem pabija tādas smagās skatuves zvaigznes kā Cradle Of Filth, Dark Tranquillity, Exploited, Napalm Death, Pain, Caliban, Tiamat, Rotting Christ, Tyr, Agnostic Front, Sinister un daudzi citi. Savukārt 2017. gada jūnijā pēc septiņu gadu pauzes festivāls atgriezās, un Ķekavas novada Klaņģu kalnā kopā ar pašmāju smagās mūzikas pārstāvjiem uz skatuves kāpa grupas Swallow the Sun, krievu folkmetāla grupa Arkona un doom/ psychodelic meistari Stoned Jesus no Ukrainas. 

Arī šī gada festivāla mākslinieku saraksts būs gana iespaidīgs, turklāt tajā tiks pārstāvēti dažādi metāla žanri, cienot smagās mūzikas fanu daudzveidīgo gaumi. Divu dienu garumā Krustpils salā skanēs labākais no pašmāju un ārvalstu metālmūzikas, uz vienu nedēļas nogali padarot Jēkabpili par Latvijas metālmūzikas galvaspilsētu. Šobrīd dalību apstiprinājušas grupas Septicflesh (Grieķija), Betraying The Martyrs (Francija), Frailty (Latvija), Preternatural (Latvija), Trendkill Method (Latvija), Catalepsia (Latvija), Horror Dance Squars (Igaunija), New Disorder (Itālija), SEVER (Latvija), Egosystema (Itālija), Morphium (Spānija), Māra (Latvija), Ocean Districts (Igaunija).  Saraksts turpinās papildināties. 

Pirmo biļešu cena uz festivālu 20 EUR, tuvojoties festivālam un izziņojot pirmos māksliniekus, cena augs. Biļetes jau varat iegādāties šeit.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!