Normunds Rutulis publicē jaunu singlu "Saulaina diena"

Raksta attēls - Normunds Rutulis publicē jaunu singlu "Saulaina diena" Publicitātes foto

08.09.2020

Saulaina diena ir pirmais singls no trim, Jāņa Strazda man komponētajām dziesmām, ar Kārļa Kazāka un Jāņa Petera vārdiem.

epriekš Strazds ar Rutuli sadarbojies arī vairākos citos mūzikas projektos. Sadarbība aizsākās 2008.gadā, kad Normunds aka N’Works izveidoja viņa “Ripoja akmens” remiksu. Gadu vēlāk Jānis sakomponēja Normundam dziesmu “Vēstule, ko nenosūtīt”, vēl pēc pāris gadiem pavasarīgo “Ti-ti-ti” un arī skaisto Ziemassvētku dziesmu “Tikai balts”. Visas trīs ar Ivara Kurpnieka vārdiem. Trīs jaunās dziesmas, no kurām pārējās divas tiks publicētas vēl šajā rudenī, ir nākamais solis viņu sadarbībā. Divām dziesmām vārdus rakstīja Kārlis Kazāks, vienai Jānis Peters.

Jānis Strazds: “Ar Normundu man vienmēr ir prieks sastrādāties, un priecājos, ka mūsu gadiem ilgā sadarbība turpinās arī šajās trīs dziesmās, kuras cita pēc citas tiks laistas klajā. Manuprāt, dziesmā "Saulaina diena" mums ir izdevies panākt to vieglumu un pozitīvismu, ko, rakstot mūziku, biju vēlējies. Normunds kopā ar aranžētāju Kristapu Krievkalnu un lieliskajiem studijas mūziķiem ir panākuši jaudīgu, pozitīvu uz uzlādējošu skanējumu. Un klips ir izdevies vienkārši lielisks!” 

Normunds Rutulis: “ Jāņa mūzikā ir kāds īpašs kods, kas šķietami vienkāršu melodiju ieurbj sirdī, un uz palikšanu. Viņa muzikālā pasaule ir romantiska, dzidra un plaša. Mūsu muzikālās gaumes sakrīt un tāpēc ir ļoti viegli sadarboties. Priecājos, ka mūsu, pirms 10 gadiem iesāktās sarunas par Jāņa dziesmu albumu man, nu jau ir ievirzījušās jaunā fāzē. Priecājos arī, ka savu kodu dziesmām piešķīra Kārlis Kazāks. Sākums lielisks.”

Dziesmas aranžēja un studijas production darbu veica Kristaps Krievkalns. Bungas spēlēja Anrijs Grinbergs, basu Jānis Rubiks, ģitāru Jānis Kalniņš, piebalsis dziedāja Elīna Ose, bet pūtēju partijas iespēlēja Very Cool People meistari – Māris Jēkabsons, Kristaps Lubovs, Laura Rozenberga un Oskars Ozoliņš. Saulaina diena video idejas autors, režisors, operators un montāžists Gundars Magone.

Horeogrāfi un galveno lomu dejotāji – Annija Glaudāne un Kristaps Vanags.

 

 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!