Vai šī varētu būt labākā dziesmas "Nirvana - Smells Like Teen Spirit" kaverversija?

Raksta attēls - Vai šī varētu būt labākā dziesmas "Nirvana - Smells Like Teen Spirit" kaverversija? Ekrānšāviņš

10.07.2016

Pašpasludinātais datoriķis Pawels Zadorozniaks pārveidojis grupas Nirvana singlu, izmantojot vecu datortehniku.

Datoru eksperts ir radījis unikālu dziesmas "Smells Like Teen Spirit" kaverversiju, izmantojot vecas disketes, cietos diskus un skenerus.

Pašpasludinātās datoru eksperts Pawels Zadrozniaks izveidojis orķestri, ko nosaucis par "Floppotron", tam izmantojot 64 disketes, astoņus cietos diskus un divus skenerus.

Noskaties, kā "Floppotrons" nospēlē grupas Nirvana otrā albuma "Nevermind" singlu: 

Katra ierīce ar motoriem veido savu skaņu, un, paaugstinot strāvu vai tās ātrumu, ir iespējams izveidot dažādus toņus, kas galu galā summējas vienā dziesmā. 

Floppotrons ir arī "producējis" dziesmas "Hawaii Five-O", kā arī impērijas maršu no filmas "Star Wars". 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!