Uz Artūra Uškāna jubilejas koncertu visas biļetes pārdotas! Izsludināts papildkoncerts

Raksta attēls - Uz Artūra Uškāna jubilejas koncertu visas biļetes pārdotas! Izsludināts papildkoncerts Publicitātes foto

01.11.2016 / Parmuziku.lv

Jau kopš oktobra sākuma uz komponista – multiinstrumentālista, dzejnieka, folklorista, grupas “Laimas Muzykanti” līdera Artūra Uškāna 50 gadu jubilejas koncertu "…ai pagaļi pa pakaļi…", 5. novembrī, Austrumlatvijas koncertzālē Gors, visas biļetes pārdotas. Interese par koncerta apmeklējumu nerimst, tāpēc pasākuma rīkotāji izsludina papildkoncertu.

Atkal tikties ar Artūru Uškānu būs iespēja drīz pēc Jaungada – svētdien, 22. janvārī 16:00 Austrumlatvijas koncertzālē “Gors”, kur tiks atkārtots mākslinieka 50 gadu jubilejas autorkoncerts "…ai pagaļi pa pakaļi…". Pasākumā atkal skanēs daudzas pazīstamas un jaunas Artūra dziesmas un tautasdziesmu apdares Ieva Akurateres, vīru kopas "Vilki", brāļu Puncuļu, etnogrāfiskā ansambļa “Vabaļis”, grupu "Patrioti.lg", "Stage On" un franču mākslinieka Žiljēna Dišarī (Julien Dicharri) izpildījumā. Koncerta dalībnieku sastāvā gaidāmi jauni, patīkami pārsteigumi, par kuriem jau pašlaik rūpējas koncerta rīkotāji.

“No kora dziesmām līdz hārdrokam, no teātra mūzikas līdz folkloras apdarēm, no dziesmām bērniem līdz romancēm – ar prieku nododu savu līdzšinējo veikumu koncerta apmeklētāju uzmanībai,” saka Artūrs Uškāns, - “Esmu pārsteigts un pateicos saviem klausītājiem par lielo interesi – nebiju gaidījis! Kopā ar saviem labajiem draugiem, koncerta dalībniekiem, darām visu, lai dzīves posms, ko pavadīsiet šajā pasākumā, būtu piesātināts ar labām emocijām un pozitīvu enerģiju. Īpaši esmu pateicīgs “Laimas Muzykantiem” un pianistei Sintijai Šteinkopfai, kuri no sirds rūpējoties par koncerta kopējo skanējumu, pat visvēlākās vakara un pat nakts stundas pavada kopīgos mēģinājumos,” aizkustināts teic Artūrs.

Dzīvo pavadījumu dziesmām koncertā nodrošinās grupa “Laimas Muzykanti”, Sintija Šteinkopfa (klavieres), “Austrumlatgales stīgu kvartets” un koris “Ezerzeme”. Koncerts 2 daļās.

Pasākumu rīko biedrība “Latgalīšu Etnokulturys centrs”.

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!