Uģim Jēkabsonam jauna dziesma ar Ojāra Vācieša vārdiem

Raksta attēls - Uģim Jēkabsonam jauna dziesma ar Ojāra Vācieša vārdiem Publicitātes foto

07.09.2015 / Parmuziku.lv

Dziesmas Tikai āboli krīt mūzikas autors ir Uģis Jēkabsons, bet vārdu autors ir izcilais latviešu dzejnieks – Ojārs Vācietis (dzejolis Tikai).

Dziesmā skanošos instrumentus ir iespēlējis pats Uģis, bet dziesmas mikss un skaņas pēcapstrāde veikta sadarbojoties ar angļu producentu Graeme Kay.

Uģis Jēkabsons kā dziedātājs un ģitārists darbojas grupās Full House un Mr. Rally, taču paralēli ir arī solo mākslinieks un ir izdevis jau vairākus singlus. Iepriekšējais skaņdarbs Moto ar Uģa Jēkabsona piedalīšanos izdots šīs vasaras sākumā sadarbībā ar elektroniskās mūzikas duetu DAS isT.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!