Triānas Parks no Oslo atgriežas ar uzvaru starptautiskā jauno grupu konkursā

Raksta attēls - Triānas Parks no Oslo atgriežas ar uzvaru starptautiskā jauno grupu konkursā Foto: Publicitātes foto

28.04.2015 / Parmuziku.lv

Triānas Parks piedalījās The Global Battle of the Bands (GBOB) finālā un ieguva 1.vietu. Konkurss paredzēts labākajām jaunajām grupām no visas pasaules.

Konkursa aizsākumi meklējami 2004.gadā, bet kopš 2010.gada GBOB izaudzis lielāks, iekļaujot katru gadu  aptuveni 15 -17 grupas finālā un noteikumu, ka tas norisinās katru gadu citā valstī. Katru valsti var pārstāvēt tikai 1 grupa un šogad Norvēģijas galvaspilsētā par uzvaru līdzās Triānas Parkam cīnījās arī grupas no Zviedrijas, Dānijas, Lielbritānijas, Austrālijas, Japānas, Vācijas un citām valstīm.

Grupa, kura ir uzvarējusi finālā, iegūst iespēju strādāt ierakstu studijā Oslo vienu nedēļu, kā arī iespēju parakstīt GBOB records līgumu par tālāko sadarbību Norvēģijā, starptautiskā PR un koncertu nodrošināšanā ne tikai Skandināvijas valstīs, bet plašāk Eiropā un Amerikā.

Triānas Parks par uzvaru: „Esam pārsteigti un priecīgi! Satikām daudz mūziķus no visas pasaules un saņēmām labus atzinības vārdus, kā arī ieguvām vērtīgu pieredzi.”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!