VIDEO: Jaunākajā "The Bad Tones" mūzikas klipā - kadri no dalībnieku bērnības. Mīlīgi!

Raksta attēls - VIDEO: Jaunākajā "The Bad Tones" mūzikas klipā - kadri no dalībnieku bērnības. Mīlīgi!

24.08.2017

Latviešu psihedēliskā rokgrupa dziesmas „Just A Boy” video izmantojuši arhīvos saglabātos materiālus no grupas dalībnieku bērnības.

Atbilstoši dziesmas tematikai klips veidots no „The Bad Tones” dalībnieku ģimeņu arhīvos atrastajiem, VHS kasetēs saglabātajiem materiāliem. Lielākā daļa no tiem filmēti pirms vairāk nekā 15 gadiem, tajos redzami kadri no Edvarda Brodera (ģitāra, vokāls), Rūdolfa Ozola (ģitāra) un Alberta Levica (bass) ikdienas zēnībā un ceļojumiem ārzemēs. Galvenie operatori video attiecīgi ir Dedzis Andrejs Broders, Juris Levics un Uldis Ozols. Klipu montējis Pēteris Vīksna.

23. augustā „The Bad Tones” sniegs brīvdabas koncertu „Kaņepes Kultūras centrā”, bet 26. augustā iesildīs „Carnival Youth” Siguldas pilsdrupu estrādē.

 „The Bad Tones” pirms nosaukuma maiņas bija pazīstami kā „The Pink Elephant”, grupas diskogrāfiju veido divi albumi, taču šobrīd mūziķi nesteidzīgi strādā pie jaunā „The Bad Tones” ieraksta, paralēli nododoties mūzikas studijām konservatorijās Nīderlandē.

Jaunais singls „Just A Boy” pieejams „Spotify”, „iTunes”, „Deezer”, kā arī citās populārākajās digitālajās mūzikas platformās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!