The Bad Tones izdod EP “Back Together Forever” un aicina uz mazalbuma prezentācijas pasākumu

Raksta attēls - The Bad Tones izdod EP “Back Together Forever” un aicina uz mazalbuma prezentācijas pasākumu Foto: Kalns

05.07.2022

Pašmāju grupa “The Bad Tones” laidusi klajā EP “Back Together Forever”, kurā apkopotas 5 kompozīcijas, tai skaitā nesen izdotie singli “Nest” un “Sunny Side”. Par godu šim notikumam 10. jūlija vakarā apvienība iecerējusi mazalbuma prezentācijas pasākumu kultūrvietā “M/Darbnīca”.

Grupas “The Bad Tones” dalībnieks Edvards Broders, daloties savās sajūtās par mazalbumu, stāsta: “EP nosaukums “Back Together Forever” runā pats par sevi. Paši to uzskatām par pagrieziena punktu mūsu pastāvēšanas vēsturē. Iespējams ne gluži skaņas vai kādā citā muzikālā ziņā, bet pavisam noteikti grupas dinamikā. Šis ir pirmais ieraksts, kas veikts visiem apvienības dalībniekiem atrodoties kopā vienā valstī, vienā pilsētā, vienā studijā. Un te būtiski piebilst, ka esam satikušies jau desmit gadus atpakaļ!”

Jauno skaņdarbu pirmās skices un demo ieraksti ir tapuši pie dabas apvienības ikgadējās radošās nometnes ietvaros. Vēlāk tie pašu ierakstīti studijā “Red House”, kopā veidojot 5 kompozīciju albumu. EP ierakstā piedalījies arī taustiņinstrumentālists Teodors Kerimovs. Mazalbumu producējis un miksējis Jaspers Rass (Jasper Ras), savukārt gala apstrādi veicis Rengerts Eginks (Rengert Eggink), kas ir grupas draugi un sadarbības partneri no studiju laikiem Nīderlandē.

Svētdien, 10. jūlija vakarā kultūrvietā “M/Darbnīca” norisināsies albuma prezentācijas pasākums, kura ietvaros būs dzirdams mazalbuma “Back Together Forever” dzīvais pirmatskaņojums, kā arī būs iespēja aprunāties ar grupas “The Bad Tones” dalībniekiem un uzzināt ko vairāk par albuma tapšanas procesu. Plašāka informācija par pasākuma norisi pieejama grupas sociālo tīklu “Facebook”, “Instagram” un “Twitter” profilos.

Dabas un blūza iedvesmotā apvienība izveidojusies 2012. gadā, bet nosaukumu “The Bad Tones” ieguvusi 2017. gadā. To pārstāv Edvards Broders (balss, ģitāra, taustiņinstrumenti), Rūdolfs Ozols (balss, ģitāra, taustiņinstrumenti), Alberts Levics (balss, basģitāra) un Kalvis Sležis-Zaļkalns (balss, bungas). Līdz šim “The Bad Tones” laiduši klajā EP “Bad Tunes” (2018), studijas albumu “Is It Good Enough?” (2019) un dzīvā ieraksta albumu “Ezera Skaņas” (2020).

  

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!