“The Bad Tones”, “Ezeri” un “The Coco’nuts” uzstāsies “Brick bar”

Raksta attēls - “The Bad Tones”, “Ezeri” un “The Coco’nuts” uzstāsies “Brick bar” Publicitātes foto

05.07.2018 / Parmuziku.lv

26. jūlijā atpūtas un sarīkojumu vietā "Brick Bar" uzstāsies trīs latviešu grupas – “The Bad Tones”, “Ezeri” un “The Coco’nuts”.

Visus trīs ansambļus vieno saikne ar rokmūziku – “The Bad Tones” raksturo psihedēliskā roka un indī elementi, “Ezeri” ietekmējušies no džeza un elektroniskās mūzikas, bet “The Coco’nuts” – blūza un rokenrola. Tāpat visas trīs grupas guvušas kritiķu atzinību gan par izdotajiem ierakstiem, gan enerģisku sniegumu koncertos.

“Ezeriem” un “The Bad Tones” šis būs vienīgais koncerts Rīgā vasaras sezonā. Koncerta norises vietu – “Brick bar” – Rīgas pirmās starptautiskās laikmetīgās mākslas biennāles ietvaros iekopis mākslinieks Andris Eglītis sadarbībā ar Mārtiņu Mielavu.

“Brick bar” atrodas Rīgā, Ganību dambī 30. Biļetes uz koncertu iepriekšpārdošanā vietnē ekase.lv pieejamas par 6 eiro, koncerta norises vietā tās būs iespējams iegādāties par 7 eiro.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!