Tapusi sirsnīga dziesma par godu Latvijas simtgadei un projektam "1836"

Raksta attēls - Tapusi sirsnīga dziesma par godu Latvijas simtgadei un projektam "1836" Ekrānšāviņš

20.09.2017 / Parmuziku.lv

Dziesmas autors Lauris Valters ierakstījis skaņdarbu kopā ar Latvijā iemīļotiem mūziķiem.

Dziedātājs un komponists Lauris Valters laiž klajā jaunu dziesmu un video "1836", kas tapusi, sadarbojoties ar Latvijā iecienītiem mūziķiem. Dziesma ir par godu Latvijas simtgadei un projektam "1836", kura devīze ir "Aplido, apceļo, apmīļo Latviju!"

Dziesmas mūzikas un vārdu autors ir Lauris Valters. Dziesmas producents un skaņu režisors ir Reinis Briģis. Savukārt video veidojis Kristaps Selga. Dziesmas ierakstā piedalījušies arī Goran Gora, Ralfs Eilands, Jānis Aišpurs, Miks Dukurs, Enriko Podnieks, Sus Dungo, Aija Vītoliņa, Jānis Ruņģis, Jānis Jubalts, Mārtiņš Miļevskis, Jānis Olekšs, Māris Vitkus.

Dziesmas autors Lauris par dziesmu un tās ieraksta procesu stāsta:

Mums ir patiesi skaista un īpaša zeme - mūsu Latvija, tās robeža stiepjas 1836 km garumā. Tā ir fantastiska sajūta iepazīt savu dzimteni un cilvēki, kuri dodās ceļā ir brīnišķīgi. Veidojas jauni stāsti, draudzības un Latvija tiek kopā iepazīta un no jauna atklāta. Tas bija liels izaicinājums savākt visus mūziķus uz ierakstu un filmēšanas procesiem, bet reizē arī lieliska pieredze un kopā veidošanas prieks. Un mums mūziķiem ir ļoti saviļņojoši, ka varam dalīties ar savām sajūtām mūzikā. Man ir patiess prieks un gods, ka mums kopā ir izdevies ko tādu izveidot. No sirds pateicos ikvienam, kurš piedalījies dziesmas un video tapšanā.

Par fonds „1836” 

2015. gadā ir sācis realizēt Latvijas simtgades projektu „Aplido, apceļo, apmīļo Latviju!”, kura mērķis ir kopā ar pašvaldībām, tūrisma informācijas centriem, vietējiem iedzīvotājiem un citiem interesentiem izveidot tūrisma „1836” ceļu gājējiem. Ikviens var pieteikties un doties gājienos un iepazīt, atklāt sev jaunas sajūtas apceļojot Latvijas pierobežu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!