VIDEO: Dominikānas vasara jaunākajā Jāņa Stībeļa video. Saulaini un romantiski!

Raksta attēls - VIDEO: Dominikānas vasara jaunākajā Jāņa Stībeļa video. Saulaini un romantiski! Ekrānšāviņš

22.08.2017 / Parmuziku.lv

Aicinot izbaudīt pēdējo vasaras noskaņu un paildzināt to ar saulainu un romantisku mūzikas video, dziedātājs Jānis Stībelis pagājušās nedēļas beigās publiskoja savu jaunāko videoklipu "Wherever You Go"

Video filmēts mūziķa viesošanās laikā Dominikānā šā gada sākumā, un pirmais singls no šogad gaidāmā albuma angļu valodā "The Sparkle in your eyes".
 
Dziesma rakstīta un producēta Lielbritānijā, "The Green Room studios" un "Musicola Studios",
Autori - Jānis Stībelis un Joe Craig. Mūzikas video režisors - Nico Vaakum, Wild Wind Cinemas. No 25. augusta dziesma būs pieejama lejupielādei iTunes , kā arī straumējama Spotify un Apple Music.
 
Jāņa Stībeļa solotūres "Sajūti!" koncertus vēl būs iespējams noklausīties 7.oktobrī Valmierā, 10.oktobrī Mārupē, 21.oktobrī Liepājā un 4. oktobrī Alūksnē.
 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!