"Summer Sound" iesildīšanās pasākums kopā ar Edavārdi un "My Radiant You"

Raksta attēls - "Summer Sound" iesildīšanās pasākums kopā ar Edavārdi un "My Radiant You" Publicitātes foto

13.07.2017 / Parmuziku.lv

Iesildoties festivālam, tiek rīkots festivāla Pre-Party kopā ar grupu "My Radiant You" un hip-hop izpildītāju Edavārdi. Pasākums nedēļu pirms festivāla, 20. jūlijā, norisināsies Liepājas pludmales bārā Red Sun Buffet.

Šogad sadarbībā ar "airBaltic" festivāls aicina apmeklētājus no Rīgas uz Liepājas Pre-Party doties ar īpašo "Party Jet" lidojumu, kurā pasažierus pavadīs kāds no "Summer Sound" galvenās skatuves māksliniekiem. "airBaltic" sola īpašā reisa pasažieriem dažādus pārsteigumus, kā arī atgādina, ka vēl iespējams iegādāties biļetes lidojumam uz "Summer Sound" festivāla dienām.

 

Šīs vasaras krāšņākais pludmales festivāls "Summer Sound" norisināsies Liepājā 28.-29.jūlijā ar vairāk kā 40 māksliniekiem: dīdžeju trio "Cheat Codes" no Losandželosas, vācu uzlecošā techno house zvaigzne Felix Jaehn, kā arī franču dīdžejs un producents Klingade parūpēsies par grandiozu elektroniskās mūzikas programmu jūras krastā. Ar savu vērienīgāko šīs vasaras koncertu uz festivāla lielās skatuves uzstāsies Dons, savukārt pamatīgu ballīti garantēs "Bermudu Divstūris". Bez jau nosauktajiem vārdiem festivāla viesus priecēs krāšņa Latvijas mūziķu programma – "Triana Park", "Bandmaster", "Satellites LV", "Sibyl Vane", "Deeper Upper", "Franco Franco", "Skyforger", "My Radiant You", Fakts, "Pienvedēja Piedzīvojumi", "Astro'n'out", Ivo Fomins, "Polifauna", kā arī šogad festivāls kļuvis par divām skatuvēm bagātāks.

 

Mierīgu gaisotni un akustiskus priekšnesumus varēs baudīt pie Koncertsētas skatuves, bet sadarbībā ar Radio SWH jaunas mūzikas atklājumi gaidāmi skatuvē Priekšnams.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!